В Одесу приїжджає віфлеємський вогонь миру

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

24 грудня волонтери молодіжної організації «Демократичний Альянс» та безпритульні діти «Світлого дому» розпочнуть передачу Віфлеємського Вогню Миру до всіх церков Одеси, звідки він має розповсюдитися по всій області. Урочистосте відкриття заходу відбудеться о 15.00 на території благодійного фонду «Світлий Дім» (вул. Базарна 4).

Віфлеємський Вогонь Миру постійно горить у місті Віфлеєм, на місці народження Ісуса Христа. Він визволяє людей з розпачу і дає сили, сподівання і надію. Світло є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно, цей промінчик, це солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими, поєднання з Христом, який народився в убогості. Благословенна є родина, яка на Святу Вечерю запалить свічки Віфлеємським Вогнем. Крім того, Вогонь заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Віфлеємської Зірки.

Вогонь перевозять до Європи скаути. В Україну він потрапив через скаутські організації Австрії, Словаччини і Польщі. По Україні його поширюють члени Пласту - Національної Скаутської Організації України у співпраці з молодіжними організаціями, однією з яких є молодіжна організація «Демократичний Альянс». Волонтери передають цей вогонь до церков, звідки він поширюється до парафіян.

Особливо зрадіють Віфлеємському Вогню парафіяни римо-католицької церкви, оскільки в них 24 грудня святкується Різдво Христове. Також в цей день святкує річницю свого утворення «Світлий дім». Саме на Різдво до них прийшли перші безпритульні діти.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс