В Одесі відбудуться спортивно-інтелектуальні змагання для молоді - квест «Галопом по Європах"

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

19 – 20 травня кожна молода людина студентського віку зможе прийняти участь в такій легендарній грі як квест. Для цього лише потрібно зібрати команду з п’яти осіб і зареєструвати її на сайті odesa.cdyu.org. Гра присвячена Дню Європи в Україні і є одним з етапів проекту „Україна – серце Європи”, що реалізовує Одеський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Християнсько-демократична молодь України».

Квест розпочнеться о 10.00 19 травня у Кіровському сквері (Старобазарна площа) і триватиме увесь день. Змагання полягають у знаходженні та розгадуванні загадок агентів, що будуть розташовані в центральній частині Одеси. Виконання завдань квесту вимагатимуть не тільки знань, але й логіки, кмітливості, а часто ще й почуття гумору.

Єдине, що ми можемо підказати майбутнім учасникам, це те, що завдання стосуватимуться європейської спадщини Одеси та сучасності Європейського Союзу. Тому ми радимо учасникам підтягнути свої знання з цих питань, якщо вони хочуть перемогти. До речі, можемо підказати класне місце, де є маса інформації по ЄС та безкоштовний інтернет для пошуку цієї інформації - Центр європейської інформації, що знаходиться в бібліотеці ім. М.Грушевського за адресою: вул.Троїцька, 49/5, тел.7840452, www.ird.od.ua

А сенс перемогти є: команда, що займає перше місце у квесті отримує від спонсора, магазину спортивного спорядження "ЛЕГЕНДА ЕКСТРИМУ" сертифікат на 1000 гривень для придбання спорядження. Друга команда отримає сертифікат на 500, а третя – на 300 гривень. Кількість учасників в команді - не менше 5 людей.

Заключний етап змагань почнеться наступного дня о 18.00 – це буде інтелектуальна гра, представлення учасниками сценок про смішні моменти квесту та нагородження і буде проходити у клубі „Метроном” 20 травня. Після підведення підсумків і нагородження переможців грамотами, кубками та іншими призами, організатори влаштовують вечір української музики і дискотеку.

Спонсором заключної частини є:

ФОНД ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ СПІВПРАЦІ "УКРАЇНА - ХХІ СТОЛІТТЯ"

УВАГА!!! До участі у квесті запрошуються виключно особи, чий вік є старше 17 років!

Для молодших учасників ми організовуємо інший квест 29 травня, тематика та сама.


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ