В Харкові ДемАльянс проводив акцію "Вже не сам"

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

30 листопада, до Міжнародного Дня солідарності до людей, які проживають з ВІЛ/СНІД Харківський Обласний Осередок ДемАльянс спільно з Органом студентського самоврядування НТУ «ХПІ» та Харківським благодійним фондом «Надія є» провели акцію «Вже не сам».

…Приблизно рік назад Харківський Обласний Осередок ДемАльянс представляв собою групку студентів, яким було небайдуже, як проходять «золоті роки» у них та у їх «колег по справі». Тому, всі з теперішніх членів осередку в більшій чи меншій мірі були активістами студентського самоврядування своїх ВНЗ. Це такий, знаєте, особливий пласт суспільства з невичерпною енергією, з безліччю ідей та… малими можливостями їх реалізації. Тому, більшість часу йшла на пошуки спонсорів та якихось партнерів, які б могли допомогти, як то говорять «хто чим зможе».

Вже приблизно 3 місяці, як більшість з нас вже не є членами своїх ОСС. 3 місяці, як ми свідомо вирішили повністю присвятити себе тому, що зветься «ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС». Тепер для нас це непросто організація, членами якої ми є, це, навіть, не просто справа, яка займає більшість нашого часу, а це частинка душі… Але, як би там не було, ми, звісно, не забули те, з чого починали своє громадське життя. Та і як можна забути те, що створював власними руками?

Але тепер ми опинились на іншому боці, на тому самому боці спонсорів та партнерів. Так, як би це пафосно не звучало, але Харківський Обласний Осередок вперше виступив у якості своєрідних «спонсорів», «спонсорів» ідей, людей та… презервативів. Ну, звісно, ми самі їх (презервативи) не виготовляли, і навіть не купляли, але завдяки нашому вмінню налагоджувати «корисні» зв’язки, нам їх любо надав Харківський благодійний фонд «Надія є». Ми, звісно, не змогли відмовитись, адже 6 тис. презервативів на дорозі не валяються :)

На той час у Органу студентського самоврядування НТУ «ХПІ» вже чітко була сформована думка, що треба обов’язково щось провести до Дня солідарності людей, які проживають з ВІЛ/СНІД. Гадаємо, що про актуальність акції не потрібно навіть казати. Тому, ми, звісно, з радістю надали всі ці 6 тис. презервативів, буклети, призи для конкурсів, календарики (звісно ж, з емблемою ДА) а також трішечки свого бачення, як саме повинна проходити ця акція.

В наш час дуже важливо, щоб подібні заходи ні в якому разі не наводили на людей жах. Метою акції було формування у студентів моделі безпечної поведінки та позитивного ставлення до людей, які проживають з ВІЛ/СНІД. Адже ніхто не зможе поручитись, що це ніколи не зможе торкнутись когось з нас, або нашого близького оточення. Так була встановлена імпровізована «стіна солідарності», де кожний з бажаючих міг залишити свої побажання, або просто привітання цим людям. Все пройшло чудово з безліччю конкурсів та позитивних вражень! Та і як могло бути інакше? :)


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс