Перейти до вмісту

В Харкові ДемАльянс провів акцію "Посміхаймось! Ми українці!"

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

22 листопада у Харкові за ініціативи Харківського обласного осередку ВМГО Демократичний Альянс вдруге відбулось святкування Дня національної самосвідомості.

Минулого року цей захід проводився групою ініціативних студентів, учасників Школи молодого лідера „Почни з себе – зміни країну!” від ВМГО ДА. Це було їх домашнім завданням - зробити добру справу. Минув лише рік. Але багато чого змінилось. Група студентів стала Харківським Обласним Осередком Всеукраїнської Молодіжної Організації „Демократичний Альянс”. Тай зроблено вже не одну добру справу. А святкування Дня національної самосвідомості вже стало доброю традицією. І для молодого осередку - це перший захід, який можна сміло назвати „ЩОРІЧНИЙ”…

Цьогорічна акція проходила під назвою „Посміхаймось! Ми українці!”. Метою було показати молоді, що всі ми є українцями, і налаштувати харків’ян хоча б один день спілкуватись українською мовою. Мотивували людей яскравим фотографуванням на фоні української символіки: прапора, вишиванки, червоної калини та гарної дівчини )

Дуже приємно, що до організації заходу долучились цьогорічні учасники Школи молодого лідера „Почни з себе – зміни країну!”. Сподіваємось, що це їх не остання добра справа у складі ХОО ВМГО ДА.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс