В Харкові відбувся 1-й семінар школи молодого лідера для школярів «NOTA BENE»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Харківський обласний осередок ДемАльянсу розпочав втілювати в життя довгоочікувану Школу молодого лідера для школярів «NOTA BENE».

Так, проект, заради якого члени ХОО ВМГО ДА весь останній тиждень в буквальному сенсі прожили у приміщенні Управління у справах сім’ї та молоді Харківської обласної державної адміністрації (нагадуємо, що «школа» відбувається при їх підтримці) нарешті стартував!

Перший семінар, який називався «Я лідер(?)», пройшов на базі харківської загальноосвітньої школи № 62. Програма семінару передбачала різні вправи спрямовані на знайомство та на формування у школярів лідерських якостей.

Головною метою семінару було те, щоб учасники відповіли для себе : «Хто такий лідер? А я лідер? І чи потрібно воно мені?».

Учасники семінару – 20 найактивніших, найрозумніших і просто най-най-найкращих учнів цієї школи – були відібрані шляхом попереднього анкетування. Тренерська бригада, що складалася з активістів ХОО ВМГО ДА, була вражена здібностями дітей. Адже у всіх вправах вони показували дуже високий рівень. Вікторія Черевко, щодо мозкового штурму та дискусії з питання лідерських рис: «Це була найкраще обговорення, яке я коли-небудь координувала. Навіть під час проведення подібних дискусій у студентської аудиторії спостерігається менша активність та результативність, ніж у школярів 9-11 класів».

Ще дуже порадувало тренерів те, що приблизно 70 % дітей спілкувалось українською мовою з самого початку, і протягом семінару на українську «підсіла» ще певна кількість школярів. Якщо говорити про те, чи сподобався учасникам семінар, то, звісно, в душу їм, як-то кажуть, не залізеш, але про це можна судити по їхній активності та посмішкам, по їхнім словам під час «останнього кола», врешті, по їх обіцянкам «обов’язково -обов’язково» прийти наступного разу.

Що ж, тренерська бригада, в свою чергу, теж заприсяглась перед дітьми прийти на другий семінар, так що тепер вже нікуди не дінешся :). Але перед тим, як це станеться, 17.11.2007 на 6 активістів ХОО ВМГО ДА будуть чекати вже інші школярі іншої школи, щоб для себе відповісти на питання «Я лідер(?)».

Прес-служба ХОО ВМГО ДА

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс