Гацько: Сьогодні молоді значно легше привернути увагу політиків

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Звернути на свої проблеми увагу політиків досить легко. Так вважає Василь Гацько, Голова всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс».

Про це молодіжний лідер розповів в ексклюзивному коментарі «Молодіжній правді».

Яким чином молоді звернути на себе увагу політиків та в якому випадку ті будуть більше уваги приділяти питанням, що турбують молодь?

По-перше, треба зазначити, що звернути на себе увагу і не лише політиків, а взагалі, достатньо легко. Методів дуже багато – від якихось смішних і непристойних, і закінчуючи чимось більш серйозним і інтелектуально-містким. Так само привернути і увагу політиків достатньо легко, хоча б тому, що вони сьогодні знаходяться у стані постійної боротьби за голоси виборців. Тому і на молодь, в тому числі, вони можуть звертати увагу, якщо молодь зможе здійснити ефективну спробу привернути увагу до себе та своїх проблем.

Я безпосередньо є прихильником того, що привернути увагу до себе значно легше, утворивши гідну конкуренцію для тих самих політиків. Це актуально і в умовах, коли ми створюємо гідне конкурентне середовище для них, як у їхньому політичному оточенні, так і фактично створюючи нові політичні середовища. І на мою думку, останній інструмент він є набагато цікавіший. Тоді з’являється значно більше можливостей доносити свою думку, свої ідеї, маючи змогу разом з політиками реалізовувати усі задумки.

По великому рахунку, сьогоднішня ситуація в Україні відкриває значно більше можливостей для молоді привернути увагу до своїх проблем, так само як їх і вирішувати. Хоча б тому, що в умовах демократичного режиму, до якого ми зараз достатньо швидко рухаємося, інструментарій, який можна використовувати, щоб продемонструвати якусь молодіжну проблему, достатньо широкий. І сьогодні у нас є набагато більше можливостей, щоб це робити.

Що для цього потрібно? По-перше, треба бути по-молодіжному «зухвалими», а по-друге, володіти сучасними методиками та технологіями, які дозволяють значно ефективніше привертати увагу політикуму, всього оточення і суспільства взагалі до молодіжних проблем.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс