Перейти до вмісту

Гацько: Сьогодні молоді значно легше привернути увагу політиків

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Звернути на свої проблеми увагу політиків досить легко. Так вважає Василь Гацько, Голова всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс».

Про це молодіжний лідер розповів в ексклюзивному коментарі «Молодіжній правді».

Яким чином молоді звернути на себе увагу політиків та в якому випадку ті будуть більше уваги приділяти питанням, що турбують молодь?

По-перше, треба зазначити, що звернути на себе увагу і не лише політиків, а взагалі, достатньо легко. Методів дуже багато – від якихось смішних і непристойних, і закінчуючи чимось більш серйозним і інтелектуально-містким. Так само привернути і увагу політиків достатньо легко, хоча б тому, що вони сьогодні знаходяться у стані постійної боротьби за голоси виборців. Тому і на молодь, в тому числі, вони можуть звертати увагу, якщо молодь зможе здійснити ефективну спробу привернути увагу до себе та своїх проблем.

Я безпосередньо є прихильником того, що привернути увагу до себе значно легше, утворивши гідну конкуренцію для тих самих політиків. Це актуально і в умовах, коли ми створюємо гідне конкурентне середовище для них, як у їхньому політичному оточенні, так і фактично створюючи нові політичні середовища. І на мою думку, останній інструмент він є набагато цікавіший. Тоді з’являється значно більше можливостей доносити свою думку, свої ідеї, маючи змогу разом з політиками реалізовувати усі задумки.

По великому рахунку, сьогоднішня ситуація в Україні відкриває значно більше можливостей для молоді привернути увагу до своїх проблем, так само як їх і вирішувати. Хоча б тому, що в умовах демократичного режиму, до якого ми зараз достатньо швидко рухаємося, інструментарій, який можна використовувати, щоб продемонструвати якусь молодіжну проблему, достатньо широкий. І сьогодні у нас є набагато більше можливостей, щоб це робити.

Що для цього потрібно? По-перше, треба бути по-молодіжному «зухвалими», а по-друге, володіти сучасними методиками та технологіями, які дозволяють значно ефективніше привертати увагу політикуму, всього оточення і суспільства взагалі до молодіжних проблем.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс