Гацько: в Європі надзвичайна зацікавленість до України

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

08 листопада Голова Демократичного Альянсу Василь Гацько взяв участь в якості доповідача у круглому столі "Молоді Демократії і ЄС - сприяння демократії як інструмент розвитку співробітництва", що проходив в Брюсселі (Бельгія) та був організований фундацією Ганса Зайделя.

Під час свого виступу керівник ДемАльянсу відзначив вагому роль Помаранчевої Революції в утвердженні демократичних свобод в Україні. Також, він сказав, що свобода слова в країні розвивається швидшими темпами аніж верховенство права, оскільки «у випадку зі свободою слова часто достатньо владі не забороняти, в той час як з верховенством права роль держави має бути значно активнішою».

Окрім того, Василь Гацько відзначив низький рівень активності молоді у політичних процесах в Україні, а також, наголосив на необхідності співробітництва українських громадських організацій із закордонними партнерами у сфері обміну досвідом щодо використання дієвих інструментів, які здатні суттєво підсилити процес формування громадянського суспільства в країні.

Голова Демократичного Альянсу висловив впевненість, що «в найближчому майбутньому в Україні рівень свобод буде не менший ніж в Європейському Союзі».

Повернувшись до України Василь Гацько у своєму коментарі зазначив, що Демократичний Альянс вже тривалий час фіксує високу зацікавленість до України. «Навіть не дивлячись на те, що серед спікерів заходу були представники різних країн, європарламентарі, майже дев’яносто відсотків питань, які були поставлені учасниками стосувалися України і були адресовані мені. Це безперечно говорить про надзвичайний інтерес до нашої країни», - наголосив лідер ДемАльянсу.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс