Голова ДемАльянсу зустрівся з заступником міністра у справах сім’ї, молоді та спорту

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

22 січня Голова Демократичного Альянсу Василь Гацько провів зустріч з заступником міністра Мінсім’ямолодьспорту Тетяною Кондратюк, на якій презентував «10 пропозицій Міністерству України у справах сім'ї, молоді та спорту», що були підготовлені Моніторинговим комітетом молодіжних програм уряду «Молодіжний Контроль» та є спрямованими на вдосконалення роботи міністерства у напрямку взаємодії з молодіжними громадськими організаціями.

«Молодіжний Контроль» засновувався з метою здійснення діяльності спрямованої на підвищення рівня ефективності формування та реалізації молодіжної політики держави. Тому, для нас надзвичайно важливою є співпраця із профільним міністерством та Урядом. Я переконаний, що ми маємо зараз гарну нагоду налагодити постійний діалог із владою та реалізувати гарні ідеї, що народжуються в молодіжному сегменті громадського сектору країни», - зазначив один з лідерів «Молодіжного Контролю», Голова Демократичного Альянсу Василь Гацько.


Прес-служба ВМГО Демократичний Альянс пропонує до Вашої уваги хронологію створення та діяльності Моніторингового комітету урядових молодіжних програм «Молодіжний Контроль».

1. 21 березня 2007 року Демократичний Альянс у відкритому листі звертається до міністра у справах сім’ї, молоді та спорту з пропозицією започаткувати процедуру опублікування творчих звітів по результатам виконання проектів програм всеукраїнських молодіжних громадських організацій, що перемогли у конкурсі міністерства, з метою більшої поінформованості молодіжного середовища України про заходи, які відбуваються на їх реалізацію.

2. 04 квітня 2007 року Голова ВМГО Демократичний Альянс Василь Гацько на зустрічі з міністром України у справах сім’ї, молоді та спорту у своєму виступі наголошує на необхідності з метою підвищення рівня довіри української молоді до роботи міністерства та організованого молодіжного руху країни запровадити процедуру обов’язкового опублікування творчих звітів всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій, які отримують часткове фінансування на реалізацію своїх проектів програм від Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, на веб-порталі міністерства.

3. 07 червня 2007 року ВМГО Спілка Української Молоді в Україні публікує "Звернення СУМ в Україні про корупцію у Міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту", в якому відкрито заявляє про непрозорість проведення конкурсу молодіжних проектів програм, називаючи при цьому конкретні прізвища, організації та суми.

4. 09 червня 2007 року Демократичний Альянс опубліковує відповідь на "Звернення СУМ в Україні про корупцію у Міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту", в якому пропонує СУМ в Україні та будь-яким іншим організаціям України утворити громадський моніторинговий комітет молодіжних проектів програм всеукраїнських молодіжних громадських організацій, які здійснюються за часткової фінансової підтримки держави.

5. 25 липня чотири всеукраїнські молодіжні громадські організації утворили "Моніторинговий комітет урядових молодіжних програм "Молодіжний Контроль".

6. 27 липня Комітет моніторингу молодіжних програм уряду „МОЛОДІЖНИЙ КОНТРОЛЬ” звертається до міністра у справах сім'ї, молоді та спорту.

7. 11 вересня Комітет моніторингу молодіжних програм уряду „МОЛОДІЖНИЙ КОНТРОЛЬ” виступає із заявою "Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту порушує Закон України «Про звернення громадян».

8. 11 вересня «Молодіжний Контроль» пропонує обговорити Концепцію Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2009-2015 роки при зустрічі.

9. 05 жовтня Молодіжний Контроль розпочав підготовку нової концепції формування конкурсної комісії Мінсім'ямолодьспорту.

10. 29 жовтня Молодіжний Контроль домовився з Мінсім'ямолодьспорт про спільний моніторинг молодіжних програм.

11. 22 листопада Молодіжний Контроль увійшов до моніторингової групи Мінсім'ямолодьспорт.

12. 22 грудня Молодіжний Контроль надав міністерству пропозиції щодо вдосконалення роботи з молодіжними громадськими організаціями.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс