Голова Луганського обласного осередку ДемАльянсу отримала відомчу заохочувальну відзнаку

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

6 грудня Зої Буйницькій, голові Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс», було вручено відомчу заохочувальну відзнаку «Почесна грамота Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту» за підписом міністра В. П. Коржа.

Почесну грамоту було вручено Зої, яка є студенткою філософського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, під час чергового засідання Вченої ради університету. Вручав відомчу відзнаку особисто ректор Далівського університету О. Л. Голубенко. Зою Буйницьку було відзначено «за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, сумлінну творчу працю, професіоналізм, активну громадську діяльність, відданість справі та з нагоди Дня студента».

Зоя Буйницька, голова ЛОО ВМГО «ДемАльянс», студентка магістратури за напрямом «Філософія», ділиться власними враженнями від отриманої нагороди: «Ця нагорода є визнанням не тільки мої особистих досягнень, а й досягнень команди під назвою – Луганський обласний осередок ВМГО „Демократичний Альянс”. Ми встановили високу планку, яку і надалі будемо тримати. Але я не вважаю це остаточним рівнем, бо потенціал нашої команди є дуже високим!».


Прес-центр Луганського обласного осередку

Всеукраїнської молодіжної громадської організації

«Демократичний Альянс»

м. т. 8(050)189-87-98; e-mail: lugansk.da@gmail.com

Підготував: Олексій БЄСКЛЄТКО

e-mail: alexjour@rambler.ru

Шановні колеги!

Просимо при використанні новини посилатися на прес-центр Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс».

Дякуємо за співпрацю!


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс