Грандіозна подія – День народження Дніпропетровського осередку!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

25 січня - здавалося б звичайний день для більшості жителів Дніпропетровська (окрім студентів та володарок чарівного імені Тетяна, з чим їх і вітаємо!!!) та для Дніпропетровського обласного осередку "Демократичний Альянсу" цей день пов'язаний з цілою низкою важливих та урочистих для них подій.

Отже, саме цього дня оновлений склад Дніпропетровського обласного осередку святкує свій День народження, і традиційно, вдруге), провів звітно-виборчу конференцію. Та перед тим, ми чекали на приїзд вельми шановного та почесного гостя – самого Василя Гацька!!! (про вельми шановного та почесного кажемо не просто так, адже, тільки-но Василь ступив на Дніпропетровську землю, почався такий снігопад, якого місцеві жителі не бачили ще жодного разу за всю зиму))).

Офіційна частина розпочалась зі звіту голови ДОО "Демократичний Альянс" Романа Лагачева, який підвів підсумки діяльності осередку за рік, відзначив найбільш масштабні проекти та побажав подальшої плідної співпраці всім членам організації. Потім, Голова секретаріату Катерина Селедець звітувала про фінансову діяльність осередку протягом року. Після цього Голова, Секретаріат, Члени правління та КРК склали з себе повноваження. І розпочався процес обрання нового керівництва.

За результатами голосування був затверджений новий склад правління ДОО ВМГО "Демократичний Альянс":

Голова осередку – Роман Лагачев.

Члени правління:

Роман Лагачев; Віктор Гордієнко; Ганна Володіна; Микита Проданець; Безух Дмитро; Катерина Селедець.

Голова Секретаріату - Катерина Селедець.

Члени секретаріату:

Ольга Блощинська; Анастасія Васенко; Максим Мірошниченко; Марина Котова; Анастасія Ситник; Гаяна Григорян.

Голова КРК – Олександра Івлєва.

Члени КРК:

Валерій Рожко; Юлія Дмитрієва.

Також, в останньому пункту "Різне" була висунута на голосування та підтримана пропозиція щодо створення Дніпропетровського міського осередку.

Одразу ж було обрано робочу групу, у складі Романа Лагачева, Ліни Курдаченко та Катерини Селедець. І вже найближчими днями пройде установча конференція та обрання керівних органів Міського осередку.

На цьому офіційна частина закінчилась!


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс