ДемАльянсу в Одесі - рік!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

26 грудня Одеський обласний осередок Демократичного Альянсу святкував свою першу річницю. Нарешті настав час підвести підсумок діяльності осередку. Подивитися на наші успіхи на невдачі, на наші спільні перемоги і втрати.

Були деякі дискусії з приводу того, влаштувати в річницю п’янку чи провести звітно-виборчу конференцію. До останнього моменту всі схилялися до того, що потрібно робити п’янку. Тим більше, що мало приїхати ПРАВЛІННЯ. В передостанній день наші довгоочікувані гості вирішили, що ночувати в казначействі це веселіше ніж святкувати з своїм південнішим осередком, і залишилися, ВСІ!!!!!!!!! в Києві. Ми образилися, і вирішили, що зробимо офіційний захід, якщо пити ні з ким (у нас в організації, крім Правління, всі ведуть здоровий спосіб життя:)).

Отож захід був дуже офіційним і правильним. Ганьба…

Друкуємо «стенограму» звітно-виборчої конференції:

Першим пунктом програми був звіт голови осередку Чорного О. С. з приводу діяльності осередку (скорочений варіант звіту буде надрукований окремою статтею). Друкуємо деякі цитати: «загалом осередок прийняв протягом року участь в близько 60 заходах. З запланованих на початку 2007 року 17 заходів було реалізовано, з деякими змінами, шість. Частина заходів буде перенесена на 2008 рік, а частина поки що реалізовуватись не буде, як такі, що не відповідають завданням розвитку осередку. Зараз, коли нам вже рік, ми трохи по іншому дивимося на цілі і завдання, стратегію і тактику діяльності осередку. Зокрема, ми прийшли до висновку, що досягти поставлених організацією цілей без розвитку організації не можливо і осередок чекають структурні реформи. Реалізовувати які доведеться Правлінню, яке ми сьогодні з Вами оберемо».

Після офіційного звіту Голови осередку Чабан Миколай, фотограф і відеооператор осередку, презентував творчій звіт про діяльність осередку протягом року. Фото та відео презентація викликала в членів осередку бурю емоцій. Презентація нагадала про найяскравіші моменти року, що промайнув так швидко в низці заходів.

Наступним кроком став звіт Голови секретаріату осередку Чорної Галини про фінансову діяльність протягом року.

Після звітів ми перейшли до наступного приємного кроку. Правління почало приймати до лав організації нових членів. Процедура ця, згідно рішення Правління осередку відбувалася дуже урочисто. Для того, щоб бути прийнятим в члени організації необхідно взяти участь мінімум в двох заходах організації, треба, щоб за тебе поручилися два дійсні члени організації. Після цього Правління голосувало по кожному кандидату окремо, збільшивши кількість членів осередку з 19 до 29.

Після того, як організація вже новим складом проголосувала за визнання діяльності керівництва організації успішним, Голова, Правління, Секретаріат та КРК склали з себе повноваження. І розпочався процес обрання нового керівництва. Після деяких дискусій керівництво організації було сформоване і виглядає на даний момент так:

Голова організації – Чорний Олексій

Голова Секретаріату – Чорна Галина

Інші члени Правління:

Бондаренко Олена

Грузова Віра

Демедюк Юрій

Клименко Ярина

Саламаха Тетяна

Терещенко Ганна

Фатихова Наталя

Голова КРК – Павленко Андрій

Інші члени КРК:

Єфімов Віталій

Щеглова Альона

Секретаріат:

Бухгалтер – Терещенко Ганна

Діловод – Демедюк Юрій

Прес-секретар – Зайцева Ольга

Дизайнер – Коротаєва Надія

Фотограф – Чабан Миколай

Відповідальний за пошук інформації в Інтернеті – Саламаха Євген

Відповідальні за інформування членів осередку – Нехлюдова Марія та Єфімов Віталій

Регіональний представник Інституту ДемАльянсу ім. Роберта Шумана – Грузова Віра

Голова міжнародного секретаріату осередку – Фатихова Наталя

Отож кількісний склад осередку визначено, керівництво сформовано, ми готові до нових звершень.

P.S. Єдиним вибаченням Правлінню ВМГО стало привітання, яке надійшло якраз вчасно, щоб Голова осередку зміг стримати оскаженілий натовп, який вже збирався їхати в столицю, щоб влаштувати самосуд (в кращих традиціях Християнської демократії) над КерівництвомJ. Наводимо цей образчик дипломатії (Просто щоб всі інші позаздрили, і Правління не використовувало цей значущий для нас документ як шаблон для привітання осередкам, які останнім часом ростуть як гриби, з чим нас всіх і вітаємо!!! :

Шановні члени

«Демократичного Альянсу»!

Щиро вітаємо вас з першою річницею діяльності!

Сьогодні, можна з упевненістю сказати, що цей рік ознаменувався для нас вашими вагомими успіхами у громадській площині одеського регіону, які заклали міцний фундамент для подальшого розвитку як осередку, так і організації в цілому.

Нам приємно відзначити той беззаперечний факт, що ваша діяльність дає нам всі підстави пишатися вами!

Ми з гордістю констатуємо те, що ваш високий професіоналізм у поєднанні з нестримною молодою енергією, креативністю та прагненням до вдосконалення сприяють зміцненню авторитету «Демократичного Альянсу» як в Одесі, так і на теренах всієї України.

Ми переконані, що успішність діяльності осередку є результатом внеску кожного з вас, а також наполегливої та кропіткої роботи його Правління та Голови Олексія Чорного.

Саме завдяки вам, вашим ефективним діям було створено всі передумови для наших спільних перемог, що так необхідні Україні.

Щиро бажаємо подальшого плідного розвитку та чергових досягнень у новому році на непростому шляху розбудови нашої держави.

Ідея, віра і щоденний вчинок кожного з нас – це те, що робить «Демократичний Альянс» сильним...

З повагою,

Правління ВМГО «Демократичний Альянс»


P.P.S. Ну хіба можна їх таких не любити? (All rights reserved.obolon/puvo)

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс