ДемАльянс боровся за політичну владу в «Студентському місті»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Луганський обласний осередок «ДемАльянсу» взяв участь у проведенні суспільно-політичної гри «Студентське місто», що проходила 9 вересня в місті Луганськ.

9 вересня розпочалося дуже рано. О пів на шосту годину ранку ми вже бігли здійснювати останні приготування до гри: роздруковувати агітаційні матеріали, емблеми, інформаційні матеріали тощо. Але приготування до гри почалися значно раніше і тривали майже до 4 ранку 9 вересня. Поспали ми, виходить трошки.

Гра «Студентське місто» передбачала участь команд різних луганських вищих навчальних закладів у виборах студентського міського голови та депутатів студентської міської ради. У політиків гралися чотири команди-партії: від Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля – П.І.В.О. (Партія Інтелектуальних Вольових Оптимістів), Луганського державного медичного університету – партія ММС (Медичний молодіжний союз), від Луганського університету внутрішніх справ – партія ЛДУВС (Ліберально-демократична унія всіх студентів) і від Луганського державного інституту культури та мистецтв – партія «Культурне відродження». Кожна партія мала свою оригінальну програму, вела передвиборчу агітацію та виставляла кандидата в мери міста.

Партія П.І.В.О., яку, до речі, складали більшим рахунком члени ВМГО «Демократичний альянс», протягом гри не пасла задніх, а навпаки впевнено прагнула перемоги. За основу своєї роботи партія взяла лозунг – «Зробити життя естетичнішим, дешевшим і практичнішим!». І саме за цим принципом була побудована передвиборча програма партії. Головним агітатором партії, який ніс програму в маси, була Катерина Михайловська. П.І.В.О. клятвено обіцяла змінити на краще життя молоді, особливо студентської молоді. «Наша програма включає в себе 5 основних позицій. Я клянусь зробити Студентське місто подібним до Саду Едему, забезпечити достойне майбутнє для молоді, проводити раціональну економічну політику, жити за законами П.І.В.О. та клянусь, що наше місто стане найосвіченішим містом у країні», – саме так казала під час дебатів основних учасників виборчих перегонів кандидат у мери Студентського міста від Партії Інтелектуальних Вольових Оптимістів Валентина Михайловська.

Щоб взяти участь у виборах, кожна партія повинна була заробити на це гроші в офіційній грошовій одиниці «умник», а саме 2500 умників. Для цього треба було представникам партій показати свою ерудованість з економіки – Андрій Петров, правознавства – Євген Яковлєв, соціальної політики – Оксана Волочій, охорони здоров’я – Олександр Цвєтков, освіти та культури – Зоя Буйницька, комунального господарства – Людмила Петрухан.

Також великі гроші обіцяли за перемогу в грі «Квест» за мотивами казки «Золотий ключик, або Пригоди Буратіно». Наша малочисельна команда з двох гравців Олексія Бєсклєтка та Катерини Іванової (інші команди були значно чисельнішими) першою повісила свій стяг на бойову машину АМФІБІЮ – саме це слово повинні були розгадати гравці під час «Квесту».

До голосування лишалися личині хвилини – і ось результат з більше ніж трьома тисячами умніков у кишені ми пройшли на вибори. І нехай наш кандидат Валентина Михайловська зайняла лише почесне друге місце, проте, як на мою думку, ми дуже класно провели 9 вересня. Ми горді, що лише ми виконували Державний гімн України, розмахували Державним прапором України і саме на наших синьо-жовтих прапорцях був Зображений Малий Державний герб України. Ми горді, що члени партії показали свою ерудованість під час роботи фахових комісій. Ми горді, що наша команда виграла у «Квесті». Ми горді, що наша Партія Інтелектуальних Вольових Оптимістів у своїй більшості складалася з членів Луганського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс». Ми горді, що ми активні, цілеспрямовані і що вчимо цьому інших.

Олексій БЄСКЛЄТКО,

прес-секретар ЛОО ВМГО «ДемАльянс

E-mail: alexjour@mail.ru Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс