ДемАльянс проведе конференцію «Європейська та євроатлантична інтеграція України - нові перспективи та виклики»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

12.12.2007

ПРЕС-АНОНС

15 грудня о 10.00 у приміщенні Європейського Університету у межах проекту «Молодь на шляху до Європи» ВМГО Демократичний Альянс проводитиме конференцію «Європейська та євроатлантична інтеграція України - нові перспективи та виклики», в якій візьмуть участь представники Верховної Ради України, Міністерства закордонних справ України, Секретаріату Президента України, Держкомтелерадіо, дипломатичних представництв країн-членів НАТО, експерти з громадських організацій, а також молодь з різних регіонів країни.

Мета проекту Демократичного Альянсу «Молодь на шляху до Європи» - підвищити рівень поінформованості з питань ЄС та НАТО серед населення та сприяти посиленню уваги української молоді до вироблення стратегії інтеграції України у європейські та євроатлантичні структури.

Проект підтримується: Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту, Міжнародним фондом Відродження, Європейським Університетом, Посольством Словацької Республіки в Україні, Комітетом з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, Департаментом НАТО МЗС України, Представництвом Європейської Комісії в Україні, Центром Інформації та Документації НАТО в Україні.

Захід відбуватиметься за адресою: м. Київ, бульв. академіка Вернадського, 16-В.

Довідка:

В межах проекту Демократичного Альянсу "Молодь на шляху до Європи" у 2007 році було проведено 12 заходів у Вінницькій, Запорізькій та Кіровоградській областях. В 2006 році у межах проекту було проведено шість інформаційно-просвітницьких семінарів у Полтавській, Сумській та Херсонській областях, а також конференцію у місті Києві, а в 2005 році - міжнародну конференцію «Європейський вибір молоді» у місті Луцьку.

  • * *

Контактна особа: Анатолій Король

тел.8 (063) 249 02 88


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс