ДемАльянс провів Квест в Одесі

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

У зв’язку з великою кількістю непередбачуваних та невідкладних подій і обставин, ми забули вислати одразу „статтю” про наш квест, організований до дня Європи. Сподіваємось, що не зважаючи на 2 місяці, що минули після його проведення, вам буде цікаво прочитати про нього.

Отже, 19 та 20 травня, відбувся довгоочікуваний ХДМУ Квест. Таку дивну назву він отримав тому, що ми не знали жодних правил проведення цієї гри і вигадали свої на основі „щось, десь, колись чув”. Команди залишились задоволеними.

Підготовка була складною. Постійно згадували ще якісь важливі деталі, вигадували завдання, шукали спонсорів, намагались все оформити, вигадували шляхи популяризації цієї інформації, винаходили й забували чудові ідеї та багато іншого. Ці речі займали весь час. І все це на фоні інших, не менш важливих подій і заходів. Кількість гостей на сайті зростала в геометричній прогресії, проте заповнених анкет на участь залишалось рівно нуль, аж до останнього дня. Наш стан був близьким до розпачу. Зате в останній день зареєструвались одразу 12 команд. Що називається – відлягло.

Наступного дня прийшли усі зареєстровані, окрім однієї команди. Ще дві зійшли з маршруту. Але 9 команд все ж дійшли до фінішу надзвичайно задоволеними!

На фініші було найцікавіше завдання – учасники мали змогу відчути себе на Форті Буаяр, коли там треба було стрибати за ключем над прірвою. Їм треба було у польоті спіймати кульку з символікою ЄС, всередині якої було заховано довгоочікуване останнє завдання. Чого не зробиш заради таких призів!

Наступного дня увечері стартувало продовження нашої гри. Тепер уже всі учасники причепурились і готувались перемагати у завданнях на кмітливість та знання Європи. Серед іншого командам слід було за обмежений час зібрати максимальну кількість речей, на яких була вказана європейська країна-виробник. Перераховували відомі їм країни Європи. По черзі тягнули прапорці країн-членів ЄС, та в разі правильної відповіді на питання „Чий це прапор?" отримували довгоочікувані бали. Також, команди представляли смішні сценки, пов’язані з квестом.

Призи отримали всі, незалежно від місця, яке вони зайняли. Усі команди отримали пиво (по пляшці на кожного учасника) та 2 літра соку. Перші 3 команди отримали також сертифікати на купівлю спортивних товарів в магазині „Легенда екстріма” на 300, 500 та 1000 гривень відповідно.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс