ДемАльянс провів молодіжний християнський табір «Молодь за міжконфесійне порозуміння»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Четвертий рік поспіль за підтримки Міністерства України у правах сім'ї, молоді та спорту Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Демократичний Альянс» проводить літні табори для християнської молоді з різних міст та регіонів країни.

В цьому році в п’ятиденному заході участь брали представники Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей, міста Києва та АР Крим.

Програма табору передбачала три складові: теоретичну, практичну та відпочинкову.

В межах першої учасники заходу мали можливість передивлятися та обговорювати відео матеріали про християнські цінності, їх представлення у різні історичні часи та вплив на розвиток Європи та світу. Роботу в межах даного інформаційного блоку координував Голова Міжнародної громадської організації «Всеукраїнська християнська служба» Олександр Костюченко.

Також, про важливість християнських цінностей і їх вплив на розвиток України розповідав один з лідерів «Руху добровольців «Простір свободи» Тарас Шамайда. Виступи супроводжувалися жвавими дискусіями та обговореннями.

В межах практичної складової програми табору учасники заходу прослухали виступ Андрія Сидоренка, який розповів про теоретичні основи написання проектів, після чого приступили до створення проектів спрямованих на соціально незахищені верстви дітей та молоді. Підсумком роботи в групах стали 5 соціальних проектів, які доопрацюються учасниками табору та найближчим часом будуть подані на розгляд потенційним донорам з метою отримання необхідних ресурсів для їх реалізації.

Враховуючи те, що проведення табору припало на свято українців – День Незалежності, організатори заходу запросили на нього відомого правозахисника, просвітянина, автора багатьох публікацій, члена Української Гельсінкської групи пана Василя Овсієнка.

Поважний гість розповів молоді як здобувалася Незалежність, виклавши у хронологічному порядку події з історії дисидентського руху 20-го сторіччя. Виступ був наповнений живими прикладами, свідченнями, цитатами та спогадами, які зробили його незабутнім.

Відпочинкова складова заходу включала в себе творчі вечори, купання в затоці Десни, святкування Дня Незалежності України та турнір надзвичайно популярної серед молоді гри «Мафія», яку проводив Президент Клубу «Імперія Мафії» Артем Атепалихін.

Молодь залишилася задоволеною корисно проведеним часом, а організатори - рівнем активності та креативності учасників табору.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс