ДемАльянс стурбований станом фінансування молодіжних програм

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Демократичний Альянс провів 11 з 23 заходів у межах проектів програм «Школа молодого лідера – «Почни з себе – зміни країну!» та «Молодь на шляху до Європи», які підтримуються Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту, але досі не отримав обіцяних грошей від держави.

«Ми стурбовані ситуацією. Частка державного фінансування складає 70% від загальної вартості наших проектів. Проте, станом на сьогодні ми не отримали жодної копійки від Міністерства. Реалізація проектів програм знаходиться під загрозою зриву», - зазначив Голова ДемАльянсу Василь Гацько.

Також, Василь Гацько зазначив, що «на даний момент Демократичний Альянс з’ясовує істинні причини відсутності фінансування від Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту для того щоб вже на найближчому засіданні Моніторингового комітету урядових молодіжних програм «Молодіжний Контроль» розглянути ситуацію та прийняти рішення щодо подальших дій».

"Сьогоднішня система роботи з молодіжними громадськими організаціями потребує докорінного перегляду, адже за таких умов держава не те щоб не сприяє розвитку молодіжного руху країни, а відверто заважаємо йому. Останнім часом я вимушено проводжу значно більше часу в коридорах Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту, аніж приділяю його на роботу з молоддю. Оббиванням порогів міністерства від Демократичного Альянсу системно займаються три людини не включаючи мене. І цього виявилося замало. Стає очевидним, що система управління є бездарною. Я думаю, що саме вона мала бути об'єктом уваги теперішнього керівництва Міністерства, але, на жаль, так ним і не стала", - підсумував лідер Демократичного Альянсу.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс