Перейти до вмісту

Дипломи на випускний! Житомир завершив Школу молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!"

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

«Ти просто супер… », − лунало з вуст житомирських учасників Школи молодого лідера «Почни з себе – зміни країну!», коли вони ввечері прощались та дарували один одному приємні слова. Найважчими етапами в діяльності Школи, за словами Андрія Сидоренка, є знайомство та прощання. 2 грудня житомиряни отримали свої дипломи про успішне закінчення навчання в Школі молодого лідера.


Останній семінар пройшов 1-2 грудня. На ньому учасники мали нагоду закріпити свої теоретичні знання, відчути на собі, що таке дебати, повести прес-конференцію та… отримати заряд позитивних емоцій. Дискусії, лекції та бесіди, вдало поєднані з рольовими іграми та практичними вправами підсумовували набуті знання учасників. Разом з тим, третій семінар – це своєрідний підсумок роботи Школи, закріплення всіх тих навичок, про які йшлось під час попередніх зустрічей.

Цей семінар порадував всіх гостями! Практичні рекомендації щодо роботи з пресою пролунали з вуст кореспондента політичних новин каналу «24» Миколи Єременка. Учасники мали змогу закріпити ті практичні рекомендації, про які говорив пан Микола, провівши власні прес-конференції. А після того − почути критику, зауваження та аналіз своєї роботи від журналіста та тренерів.

Як не дивно, але більшість учасників відзначила, що саме ці два дні пролетіли найшвидше. За період спілкування всі знайшли між собою спільну мову. Згадували, як на першому семінарі малювали плакати та презентували себе, і як на другому клали на землю тростинку. Згадували свої домашні завдання та акцію «День українського кіно», яку організували в Житомирі. І всі ці емоції несли в собі позитив та енергію подальшої активної роботи.

Кожен з житомирських студентів приїхав до Школи з якоюсь метою, з якимись надіями, очікуваннями. Сидячи в дружньому колі, говорячи «Добре слово», учасники з радістю відзначали, що всі їхні очікування від цього проекту справдились. Школа молодого лідера – це певний етап у житті кожного, це нові друзі та емоції, досвід та практичні навички, гарні враження та позитив, що залишився в душі.

Окрім того, залишились в кожного й знання, які були здобуті під час семінарів. А ці знання ніколи не будуть зайвими.

Усміхнені та енергійні, житомирські студенти повертались додому. Половину тієї мети, яку ставила Школа, вже виконали: почали змінювати себе. Залишилось ще рівно стільки ж: змінити свою країну. Кажуть, що молодість – вогонь життя. З таким вогнем можна зробити все!

Катерина Бистрицька

Довідка:

В межах проекту Демократичного Альянсу "Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!" у 2007 році буде проведено 9 дводенних семінарів у Житомирській, Миколаївській та Чернігівській областях та один підсумковий у місті Києві. В 2005-2006 роках у межах проекту було проведено 20 семінарів у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Одеській, Харківській, Черкаській областях та місті Києві.

Проект відбувається за підтримки Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту та Молодих Християнських Демократів Норвегії.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс