Дніпропетровський обласний осередок ХДМУ взяв участь в семінарі: «Актуальні питання управлінської діяльності»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Організаторами заходу були Дніпропетровське Управління державної служби України сумісно з Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Метою семінару була підготовка молоді до стажування в органах державної влади та надання їм практичних навичок по її проходженню.

В рамках семінару було розглянуто такі основні аспекти:

1) «Правові основи існуючої системи державної влади в Україні», де

присутні мали нагоду отримати поглиблені інформацію стосовну їх прав і можливостей, як при стажуванні, так і при реалізації молодіжної політики в цілому. Зокрема учасникам було видано довідник термінів та понять законодавства «Державна молодіжна політика» та практичний посібник «Державна підтримка молоді в Україні».

2) «Національні стандарти з організації діловодства в органах державної влади». Тут учасникам було повідано всі тонкощі діловодства та приведено основні документи і принципи їх створення обґрунтовані законодавчою базою.

3) «Психологічна специфіка та навичка державного службовця». Тут за допомогою практичних вправ було пояснено, як себе поводити в складних ситуаціях, як долати емоційні зриви. За психологічним тренінгом було виявлено індивідуальну схильність кожного до певних видів діяльності, що допомогло багатьом визначитись з місцем стажування.

За підсумками семінару хочеться зазначити, що подібні програми розвитку молоді є дуже корисними для сучасних активістів та безперечно несуть велику допомогу молодим людям, які хочуть пов’язати своє професійне життя з службою в органах державної влади.


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ