Перейти до вмісту

Економічний форум молодих лідерів у Польщі завершив свою роботу

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

4-8 вересня у місті Новий Сонч у Польщі відбувся Економічний форум молодих лідерів, який зібрав понад 150 учасників з 33 країн світу. Захід проходив паралельно до Економічного форуму в Криниці, який прийнято називати «другим Давосом».

Організаторами заходу виступили Європейський будинок зустрічей фундації «Нові Став», Економічний Форум, Фундація розвитку системи освіти та програма Європейського Союзу «Молодь в дії».

Під час заходу молодь з різних країн Європи та Кавказу мала можливість налагодити контакти між собою, поділитися власним досвідом у різних сферах та почути виступи і коментарі політиків, високопосадовців та експертів національного і загальноєвропейського рівнів.

Так, перед учасниками форуму мали виступи Президент Республіки Польщі – Олександр Кваснєвський (Aleksander Kwasniewski) (1995-2005), Президент Республіки Кіпр – Георгі Васос Васіліоу (George Vasos Vasiliou) (1988-1993), Президент Республіки Португалії – Хорге Сампаіо (Jorge Sampaio) (1996-2006), єврокомісари та представники інших європейських інституцій, віце прем’єр-міністри та міністри різних країн, керівники фундацій та бізнес-компаній.

Теми виступів стосувалися таких питань сьогодення та майбутнього Європи, як європейська ідентичність, економічна конкурентоспроможність ЄС, безпека в Європі, політика сусідства, фінансова та інституційна спроможність Європейського Союзу, взаємовідносини ЄС з Росією, розширення ЄС, спільна зовнішня і безпекова політика Європейського Союзу та багатьох інших.

Також, учасники форуму мали можливість щодня відвідувати пленарні сесії Економічного Форуму в Криниці.

Демократичний Альянс на заході представляв Голова організації Василь Гацько. У своєму коментарі він зазначив: «що Економічний форум молодих лідерів є одним з не багатьох міжнародних молодіжних заходів, який завдяки високому рівню спікерів є надзвичайно цікавою, змістовною та захоплюючою подією в молодіжному житті Європи».

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс