Житомирська молодь зробила черговий крок вперед у напрямку лідерства

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Другий семінар проекту «Школа молодого лідера «Почни з себе зміни країну» пройшов 10-11 листопада у м. Житомир.

Цього разу перед учасниками стояла задача навчитись злагоджено і результативно працювати в команді.

Розуміння, довіра, співпраця – це вектори досягнення успіху. Немає нових напрямків, є один: від людини до людини.

У цьому ми переконалися, виконавши ряд вправ. Однією з найскладніших виявилася вправа з «тростинкою». При кожній нашій наступній спробі мені пригадувались слова французького письменника Ремі де Гурмана: «Щоб пояснити соломинку, доведеться розкласти на частини весь світ». Так само і ми, аналізуючи ситуацію з усіх кутів зору, шукали рішення в різних науках, починаючи з фізики і «сопромату», й, закінчуючи філософією і теорією ймовірності. Але, зваживши на мету семінару, зрозуміли, це – просто: у кожній людині є щось від усіх людей. Немає особистості, котра була б, наче острів, сама собою, кожен є частиною материка, частиною суходолу.

Ми повинні усвідомлювати себе часткою цілого, діяти організовано і зосереджено. «Школа молодого лідера» - чудовий шанс навчитись цього.

Приємно те, що під час зустрічі панувала атмосфера абсолютного комфорту. За що дуже хотілося б подякувати всім присутнім, всім «нашим», всім тим, кого відчуваю своїми близькими і вже рідними мені людьми…

Дар’я Яценко

Довідково:

В межах проекту Демократичного Альянсу "Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!" у 2007 році буде проведено 9 дводенних семінарів у Житомирській, Миколаївській та Чернігівській областях та один підсумковий у місті Києві. В 2005-2006 роках у межах проекту було проведено 20 семінарів у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Одеській, Харківській, Черкаській областях та місті Києві.

Проект відбувається за підтримки Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту та Молодих Християнських Демократів Норвегії.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс