Перейти до вмісту

Житомирський осередок «ДемАльянсу» народився вдруге

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

10 січня відбулася звітно-виборча конференція Житомирського обласного осередку «Демократичного Альянсу». Учасники "Школи лідерів «Почни з себе — зміни країну!» стали ініціаторами перереєстрації осередку ВМГО «ДемАльянс» в Житомирській області. Вже два роки як Житомирський «ДемАльянс» припинив своє функціонування, але прийшли нові люди, з новими ідеями та прагненнями і вирішили відродити роботу осередку.

На конференції були обрані нові керівні органи Житомирського осередку, обов'язки були розподілені між десятьма людьми, які зголосилися працювати в одній команді на розвиток молодіжної політики в Україні (Бистрицька К., Гонзур Я., Яценко Д., Ткачук Д., Гриценко Д., Ковальчук А., Кондратюк А., Пироговська М., Бей Н. та Хонська О.). Головою Житомирського осередку була обрана Марина Пироговська, а Головою Секретаріату наймолодша серед нас — Дар'я Яценко. Але не подумайте, що в нас цілковитий матріархат. Є в нас і хлопці, аж двоє! І обидва є членами Правління.:)

Приємним сюрпризом став візит одесита Миколи Чабана, який проходив «Школу лідерів» разом з житомирськими студентами, і який став дійсно «своїм». Колю напоїли чаєм, накормили обідом у студентській столовій і привели з собою на конференцію, адже він теж наш, і теж приймав активну участь в обговоренні плану діяльності осередку на 2008 рік.

Також, на конференції були присутні Голова ВМГО «Демократичний Альянс» Василь Гацько та відповідальний за роботу з регіональними осередками «ДемАльянсу», член Правління — Андрій Сидоренко. Вони виступили з вітальним словом перед членами Житомирського осередку та побажаннями плідної діяльності.

Правління Житомирського осередку складається із зовсім не схожих один на одного людей, але коли вони збираються разом навколо створюється якась особлива аура дружби. Житомиряни планують ефективно та креативно працювати саме завдяки командній роботі. Адже всі ми такі різні: брюнетки та блондинки, хлопці та дівчата, закохані та не дуже, з «хворим» волоссям та зі здоровим волоссям, філологи та економісти, але всі ми прагнемо одного — змінити життя молоді на краще!


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс