Завершилася друга серія семінарів «Управління політичними організаціями» в Інституті Роберта Шумана

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Голова Демократичного Альянсу Василь Гацько та член Правління організації Віктор Андрусів взяли участь у завершальній другій серії семінарів Інституту Роберта Шумана «Управління політичними організаціями».

В заході взяли участь представники з 6 країн Центральної та Східної Європи. По його закінченню учасники отримали сертифікати та поздоровлення від керівників інституту.

Семінар відбувався в місті Будапешт і тривав 6 днів. Протягом цього часу представники Демократичного Альянсу ознайомились з механізмами внутрішньо організаційної комунікації, плануванням стратегії, принципами аналізу тощо.

В рамках семінару, також, було проведено велику кількість практичних тренінгів з виховання комунікативних навичок. За підсумками заходу учасники отримали чимало корисної інформації, яка стане в пригоді для збільшення рівня ефективності діяльності організації.

Під час семінару представники Демократичного Альянсу проявляли особливу активність. Вони з відповідальністю ставились до завдань та ретельно їх виконували, організовували презентації, обмінювались досвідом з представниками інших країн, сприяли підтриманню хорошого іміджу Демократичного Альянсу в Інституті Роберта Шумана. Керівництво інституту висловило своє задоволення участю представників організації і очікує продовження співпраці.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс