Закінчилася друга акція фонду "Серце до серця" "Почуйте всі" в Одесі. Підводимо підсумки

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

22 квітня на мешканців найбільших міст України чекало незвичайне явище – волонтери з яскравими зеленими посвідченнями та червоними серцями пропонували їм віддати частину своїх грошей на корисну справу.

До цієї акції долучилися і активісти одеського осередку ХДМУ.

На тисячу дітей, які народжуються на світ, в середньому, три маляти мають вади слуху. Якщо їх не виявити протягом перших шести місяців, то діти залишаються глухими назавжди. Але обладнання, для виявлення таких вад у немовлят в українських лікарнях немає. Саме тому молодь Одеси, Львова, Києва, Харкова та інших міст України прийняли участь в акції фонду „Серце до серця” „Почуйте всі”. Кожен бажаючий міг стати волонтером. Всі волонтери мали однакові посвідчення та однакові опечатані урни, в які вони збирали гроші, що давали їм перехожі. Кожен, хто робив внесок отримував на груди червоне серце, на знак подяки.

Від одеського осередку ХДМУ в акції приймали участь тринадцять волонтерів. Не можна сказати, що всі залюбки давали гроші, багато перехожих сумнівалися, що гроші підуть за адресою, питали скільки нам платять за цю роботу і навіть плутали волонтерів з агітаторами БЮТ. Але це з лихвою покривалося добрими посмішками і побажаннями щастя тих перехожих, які знали про акцію більш докладно і самі шукали волонтерів, щоб зробити свій внесок.

Найбільш інтригуючим моментом дня стало відкриття урн у відділені „Кредобанку”. Співробітники якого вийшли на роботу в цей вихідний день виключно для того, щоб прийняти власноруч гроші, які назбирали волонтери. Більше години довелося перераховувати гроші, які зібрали наші активісти (адже більша частина пожертв була купюрами в 1-2 гривні).

Підрахунок показав наступні результати: за 6 годин роботи наші волонтери зібрали 1677 гр. Всі гроші були передані до відділення банку, який переведе їх на рахунок фонду „Серце до серця”. Скоро інформація про кожного волонтера, який приймав участь в акції, буде розміщена в Інтернеті на сайті fsds.org.ua, а досягнення волонтерів від одеського осередку ХДМУ та фото з акції доступні для Вас вже зараз.

Герасимюк Наталя 239,37

Пахомова Ліза 172,4

Коротаєва Надія 181,95

Фатихова Наталя 153,5

Демедюк Юрко 68

Караташ Сергій 43,2

Іванова Катерина+Чорний Олексій+Павлов Віктор 405,5

Лозова Оля 71,5

Терещенко Аня+Максименко Максим+Раду Морару 341,6

Всього 1677,02

P.S. Недарма кажуть, що одесити зла не пам’ятають, тому записують. Минулого року, під час проходження першої акції фонду „Від серця до серця”, одесити зібрали лише тисячу гривень. Один з найгірших результатів по Україні. Мабуть тому, в цьому році Одеська область просто порвала всі інші, зібравши приблизно 110 000 гривень, залишивши далеко позаду і Львів з 35 тисячами і Київ з 26 :)

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ