Перейти до вмісту

Заява з приводу «відкатів» у Мінсім’ямолодьспорт

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Останнім часом в ЗМІ все частіше можна зустріти заяви представників різних громадських організацій про «відкати» у Мінсім’ямолодьспорт. Ними називаються відсотки, які всеукраїнські молодіжні громадські організації сплачують чиновникам за перемогу у конкурсі проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї.

Проте, слід відзначити, що у згаданих заявах чомусь не зазначається про те, хто саме з всеукраїнських молодіжних громадських організацій розраховується «відкатами» за «милість» держслужбовців. Авторами заяв, також, не надаються відомості щодо того хто вимагає/просить «відкатити» і хто є розбудовником корупційних схем в Мінсім’ямолодьспорт.

«Демократичний Альянс» закликає авторів заяв бути відповідальними і оголосити публічно про які саме громадські організації і про яких чиновників йдеться, а також звернутися до Генеральної Прокуратури України з метою припинити розкрадання державних коштів.

На наше переконання, винуватці протизаконних дій мають бути покарані.

Якщо ж таких відомостей у авторів згаданих заяв не існує, то ми пропонуємо це так само публічно визнати і припинити спекулювати цією темою.

Відповідальність має стати ознакою нового покоління!

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс