Зміни себе - стань молодіжним лідером! Анонс!!!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Успішне складання тестів зовнішнього незалежного тестування - гарантія вступу до вищого навчального закладу

Проходження тренувальних тестів підвищує шанс успішного складання за рахунок ознайомлення зі змістом, форматом та процедурою тестування та формування вмінь, як краще відповідати на тестові завдання різних форматів.

Існують три основні фактори успішного складання тестів ЗНО.

Знання предмету. Цей фактор забезпечує приблизно 75% результату. Знання форми та процедури тестування. Цей фактор забезпечує до 10% результату Тренованість, досвід проходження тестування, тестова підготовка. Цей фактор забезпечує до 15% результату.

Додатково, проходження тематичних тестів окрім тренувального ефекту, дає вам інформацію про ваші слабкі та сильні місця стосовно знання предмету, що допомагає ретельніше підготуватись до тестування.

Учні, що пройшли пробні та тренінгові тестування, мають реальний шанс підвищити свій результат ЗНО на 20-25%.

Сайт навчального центру "Лідер" testportal.if.ua дає учням унікальну можливість перевірити і вдосконалити свої знання з предмету. На сайті розміщено теоретичні відомості з предметів, які увійшли до ЗНО-2009, підібрані тести різного ступеня складності. Є можливість проходити з тестування багато разів з різними тестами і таким чином узагальнювати і покращувати знання з теми чи предмету.

Крім цього пропонується унікальна можливість взяти участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий результат тестування з того чи іншого предмету і бачити свій рейтинг відносно інших.

Адже сьогодні Демократичний Альянс дає тобі шанс позмагатися за участь в Школі Молодого Лідера «Почни з себе – зміни країну!».

Школа Молодого Лідера четвертий рік поспіль дає змогу молоді з усієї країни відкрити для себе нові перспективи.

Головним завданням Проекту є підготовка відповідальної, ціннісно- та патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти України.

Ти навчишся красномовству, блискучій самопрезентації, мистецтву переконування в поєднанні з уміння досягати командних цілей, ставити перед собою чітку мету та успішно її досягати, знайти нових друзів та однодумців у своїх задумах!

Програма навчання складається з серії дводенних інтерактивних тренінгів 9-10 та 16-17 лютого 2008 року. Вони включатимуть теоретичне знання та його реалізацію в прикладних тренінгах.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс