Перейти до вмісту

Зоя Буйницька: «ми готові до співпраці з обласними органами влади»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

На днях голова Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс» Зоя Буйницька та прес-секретар, член Правління осередку, відповідальний за інформаційний напрямок роботи, Олексій Бєсклєтко зустрічалися з начальником Управління у справах молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Касаткіним А. А.

Зустріч з представником обласної влади відбулася за ініціативи Правління Луганського обласного осередку «Демократичний Альянс». Оскільки ми тільки нещодавно завершили процес перереєстрації осередку, то вирішили познайомити представників влади з оновленою молодіжною організацією, з її керівними особами, принципами діяльності тощо. Під час розмови з Андрієм Анатолійовичем Касаткіним обговорювалася доля проектів осередку, що були подані на фінансування до Управління у справах молоді та спорту. За словами Касаткіна А. А., доля проектів буде відома до 14 січня цього року.

Також нами висловлена зацікавленість в активній співпраці з обласними органами влади, зокрема з Управлінням у справах молоді та спорту Луганської облдержадміністрації. «Ми готові співпрацювати», - розповідає голова ЛОО ВМГО «ДемАльянс» Зоя Буйницька. – «У нас є ряд проектів, що ми готові провести в Луганській області. Ми сподіваємось на зворотній зв'язок». Стосовно цього Зоя поцікавилася в начальника Управління у справах молоді та спорту, чи буде обговорюватися найближчим часом план роботи Управління з молоддю в 2008 році. Касаткін А. А. висловив готовність до співпраці з лідерами молодіжних організацій Луганська та області й пообіцяв залучати активну молодь до обговорення важливих питань молодіжної політики.

Прес-центр Луганського обласного осередку

Всеукраїнської молодіжної громадської організації

«Демократичний Альянс»

м. т. 8(050)189-87-98 mail: lugansk.da@gmail.com

Підготував: Олексій БЄСКЛЄТКО

mail: alexjour@rambler.ru

Шановні колеги!

Просимо при використанні останніх новин посилатися на прес-центр Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс».

Дякуємо за співпрацю!


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс