Перейти до вмісту

Керівники Демократичного Альянсу з робочим візитом відвідали Житомир

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

10 січня Голова ДемАльянсу Василь Гацько та відповідальний за роботу з місцевими осередками організації, член Правління Андрій Сидоренко у межах візиту до Житомира зустрілися з начальником відділу молодіжної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації.

У межах зустрічі представники Демократичного Альянсу поінформували про плани діяльності Правління організації на 2008 рік і, зокрема, про проекти, що за підтримки закордонних та українських партнерів ДемАльянс має намір реалізувати в Житомирській області.

Т.М. Шиян запевнила у тому, що заходам Демократичного Альянсу в області з боку відділу буде надана необхідна підтримка.

«Ми задоволені проведеною зустріччю. Переконаний, що до числа 13 областей в яких в 2008 році Правління Демократичного Альянсу планує реалізовувати свої проекти буде другий рік поспіль включена Житомирська область», - прокоментував результати зустрічі Голова ВМГО Демократичний Альянс Василь Гацько.

Також, керівники організації провели ряд зустрічей з представниками місцевої влади та взяли участь у звітно-виборчій конференції Житомирського обласного осередку Демократичного Альянсу.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс