Перейти до вмісту

Керівництво Демократичного Альянсу відвідало Луганськ

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

5 січня нового року члени Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс» зустрічали в Луганську голову організації Василя Гацька. Зокрема участь у зустрічі взяла голова Луганського обласного осередку Зоя Буйницька. Також, до Луганська з нагоди зустрічі приїхали молоді активісти Алчевська Павло Салахудінов та Олександр Цвєтков, котрі планують заснувати Алчевський міський осередок ВМГО «ДемАльянс».

Зустріч проходила в неофіційній обстановці в одному з розважальних закладів міста Луганськ. Та загалом під час зустрічі розглядалися важливі питання діяльності «ДемАльянсу» на всіх рівнях від міського до загальнонаціонального.

Все розпочалось з привітань один одного з Новим роком та наступаючим Різдвом Христовим. А далі перейшли до головних моментів зустрічі. В черговий раз члени організації торкалися трьох основних напрямків роботи: виховання лідерів-патріотів, інформування про ЄС та НАТО, політична й ідеологічна освіта.

Голова ВМГО «Демократичний Альянс» Василь Гацько розповів про орієнтовний план роботи організації на 2008 рік. Він зробив акцент на потребі у співпраці обласних осередків, у проведенні ними спільних проектів та акцій, щоб суттєво активізувати діяльність молодіжної організації в цілому.

Зараз члени ЛОО ВМГО «ДемАльянс» вносять остаточні поправки-корективи до свого плану роботи на 2008 рік, аби з честю провести на початку цього року Конференцію членів організації, де саме буде прийнято цей план роботи. Конференцію планують відвідати представники Правління організації.

Прес-центр Луганського обласного осередку

Всеукраїнської молодіжної громадської організації

«Демократичний Альянс»

м. т. 8(050)189-87-98 mail: lugansk.da@gmail.com

Підготував: Олексій БЄСКЛЄТКО

mail: alexjour@rambler.ru

Шановні колеги!

Просимо при використанні останніх новин посилатися на прес-центр Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс».

Дякуємо за співпрацю!


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс