Круглий стіл у Дніпропетровському обласному осередку ХДМУ

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Весна…Вона йде по землі тихо й непомітно, обережно оживляючи природу від довгого, глибокого сну, вселяючи віру й надію на краще в серця людей. Вона розтоплює своїм теплом кригу, перетворює галявини на соковито-зелені простирадла, наповнює повітря неймовірним ароматом квітучих дерев. Саме Вона змушує все співати та веселитися, і разом з тим, надихає активних. та невгамовних ХДМівців на творчі ідеї та робочий настрій.

Отже, 15 травня 2007р. у ДОО ХДМУ пройшло засідання круглого столу, на якому були присутні всі члени нашого осередку.

Засідання проходило в досить незвичайному для наради місці, а саме на катері, де ми могли не тільки приймати важливі рішення, а й милуватися мальовничими місцями Дніпропетровська.

Основною метою даного засідання було підведення підсумків роботи ДОО ХДМУ за минулий квартал та обговорення плану роботи на найближчий час.

Були проаналізовані заходи, в котрих приймали участь члени ДОО ХДМУ.

А саме:

- підійшов до завершення проект „Намалюй своє щастя”. Під час проекту, ми відвідали 5 дитячих будинків, де під час відвідування, проводили з дітьми уроки малювання та психології. Також, у приміщенні Інституту бізнесу та права були влаштовані виставки дитячих робіт кожного з відвіданих дит.будинків. А по завершенню кожної виставки, ми влаштовували „свято солодощів” всім дітлахам, а найбільш активні були нагороджені грамотами;

-25 квітня члени правління, Володіна Ганна та Курдаченко Ліна відвідали семінар, темою якого була: „Взаємодія державних інститутів та недержавних організацій молодіжної політики”. Дівчата були не просто слухачами семінару, а й активними його учасницями, адже вони виступали з доповіддю, щодо реалізації молодіжної політики в своїх ВНЗ;

-27 квітня члени ДОО ХДМУ відвідали Палац дітей та юнацтва, де дитячий парламент презентував свою діяльність. Ми, дійсно, не могли пропустити нагоду познайомитись з талановитими, творчими школярами, та відмітити для себе майбутніх учасників проекту „Школа молодого лідера”;

-Також, не можна не відзначити той факт, що діяльністю нашої організації все більше цікавиться талановита креативна студентська молодь нашого міста.

Отже, ми пишаємось тим, що план роботи на наступний квартал вже обговорювали з новими членами ДОО ХДМУ, які є досить творче налаштованими!!!


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ