Перейти до вмісту

Луганський ДемАльянс навчать журналістиці та аналітиці

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Луганський ДемАльянс навчать журналістиці та аналітиці

Луганськ став першим містом, де у вересні стартував новий всеукраїнський проект «Демократичного Альянсу».

Як зазначив Керівник проекту, член Правління ВМГО «Демократичний Альянс», Директор Інституту ВМГО ДА ім. Роберта Шумана, Віктор Андрусів, проект має назву «Школа практичної журналістики та аналітики» та носить експериментальний характер. Головною метою є підготовка людей, які будуть обрані регіональними представниками інституту, надання їм цілісного уявлення про характер майбутньої діяльності та формування у них практичних навичок.

У кожному регіоні за результатами навчання буде обрано одного представника. Отже завдання школи: навчити учасників пошуку та написання новин, роботі з коментарями та інтерв’ю, ознайомити з роботою прес-служби та прес-секретаря, розкрити особливості роботи аналітика, показати написання аналітичної статті та допомогти з розміщенням матеріалів у пресі.

За «аналітичну частину» відповідає Віктор Андрусів, а за частину, пов’язану з журналістикою – відома регіональна журналістка Олена Заславська.

Наразі, виявили бажання та приступили до навчання у школі дванадцять членів Луганського осередку ВМГО «ДемАльянс». Усі вони талановиті, амбіційні, і готові виконати усі поставлені перед ними завдання. Хоча пройшло тільки декілька занять, на кожному з яких виконувались цікаві вправи, вже намітилась деяка конкуренція та стійке бажання стати регіональним аналітиком.


Буйницька Зоя,

Голова ЛОО ВМГО «ДемАльянс»

E-mail: BZVU@mail.ru

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс