Луганський осередок ХДМУ підтримав всеукраїнську благодійну акцію фонду “Серце до серця”

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

22 квітня місто Луганськ розпочало як звичайний недільний, вихідний день: дехто йшов на ринок або у магазин по продукти, дехто вийшов прогулятися зі своєю дитиною, дехто поспішав у справах, а дехто зі своєю родиною спеціально приїхав з невеличких міст по покупки.

І тільки 76 молодих людей, які представляли Луганське відділення ХДМУ та студентське самоврядування міста, з зеленими та золотими скриньками та невеличкими серцями, які червоніли на їх одежі, складаючи найзамислуватіші фігури виділялися у натовпі. Куди б Ви не пішли і де б Ви не були: у центрі, на Східних кварталах, на кварталі Мирний, або ж у селищі Ювілейному, - скрізь люди з червоними серцями нагадували громадянам, що є в світі ті, хто ще не може говорити, ті, хто тільки народились і ніколи не почують звуків цього світу, а в першу чергу, слів мами... І саме Вони, через волонтерів, звертались до мешканців міста з проханням про допомогу. Від цих немовлят ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ТИМ, ХТО ВІДГУКНУВСЯ: це і бабуся з дідусем, мати з дитиною у возику, родина, яка проходила у центрі, вагітна жінка, група підлітків, хлопець з дівчиною, продавці у магазинах і навіть афроамериканці, які навчаються у Луганську та багато інших... Це ще раз переконує в тому, що люди у нашому місті не зачерствіли душею і здатні на високі та благодійні душевні вчинки.

І тільки одна людина, яка займається мережевим маркетингом, запитала волонтерів, чи дасть їм можливість те, чим вони займаються, купити собі телевізор за декілька днів? Нащо вони не замислюючись відповіли: „Все, что отдал – то твое, все, что спрятал – то пропало”. Це сказала одна дуже мудра людина ще багато років тому назад. Може є сенс у цьому метушливому житті зупинитись на мить і оглянутися навколо себе: може комусь необхідна саме Ваша допомога?...

Філософ.

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ