Луганські школярі навчаються лідерству

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Як це бути лідером? Які потрібно мати якості? Чи кожному по силах очолити команду? Про це та інше на днях у Луганську розповідали учням 9-11 класів СШ № 57 члени Луганського обласного осередку ВМГО «Християнсько-демократична молодь України». Нещодавно ними ж було проведено ряд заходів у рамках семінару «Ти — молодий лідер!» для студентів луганських ВНЗ. І вже сьогодні, маючи певний досвід за плечами, вони вирішили провести подібний проект, але тепер для школярів.

Середня школа № 57 — це чи не єдина школа по всій Україні, де в 9 — 11 класах з поглибленим вивченням іноземних мов викладається англійською мовою дисципліна «Громадянознавство». Саме у рамках цієї дисципліни вчителька англійської та французької мов Ольга Іванівна Фоменко та завуч школи Ольга Сергіївна Глазкова запропонували провести членам «ХДМУ» тренінги з лідерства. Цю ідею одразу ж підтримала і директор школи Тетяна Миколаївна Панкратьєва.

І ось у четвер, 15 березня члени «ХДМУ» влаштували «Школу молодого лідера» для школярів. Як відзначили самі організатори, для них подібний проект — це певний досвід, адже одне — спілкуватися з однолітками-студентами, а зовсім інше — зі школярами. Цього дня учням довелося навчитися працювати у команді щодо досягнення певної мети. Вони дізналися, якими рисами повинні володіти лідери. Спробували дивитися один одному в очі, що для них порою виявилося надто складним. Ще важче було знайти потрібні слова, щоб казати один одному компліменти. «Незаселений острів», «Атоми», «Симпатії» — всі ці та інші ігри-тренінги дуже сподобалися школярам. Вони побажали, аби для них провели хоча б ще один тур. Зараз ця пропозиція розглядається та, як повідомляють у Луганському обласному осередку «ХДМУ», наступний тур планується на початок квітня.

Олексій БЄСКЛЄТКО,

e-mail: alexjour@rambler.ru

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ