Лідери ЄНП відіграли вирішуючу роль у прийнятті нової угоди ЄС

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Президент ЄНП, Вільфред Мартенс (Wilfried Martens) привітав остаточну домовленість 27 країн-членів Європейського Союзу про нову реформу Договору.

«Ця домовленість – є позитивною по багатьом причинам. По-перше, нова Угода включає всі зміни, яких потребує ЄС для роботи, більш ефективного функціонування, для вигоди його громадян і зустрічі важливих викликів в економіці, безпеці та сфері навколишнього середовища. Врешті, угода покладе кінець кризі, що випробовувала ЄС протягом двох останніх років », - підкреслив Президент Мартенс.

«Це час подивитися в майбутнє. Європейська Народна Партія буде плідно працювати над впровадженням нової угоди для того, щоб побачити як вона вступить в силу до Європейських виборів 2009», - додав Мартенс.

Президент Мартенс нагадав що «ще раз лідери ЄНП відіграли вирішуючу роль у прийнятті нового Договору, і особливо Ангела Меркель, яка досягнула перших домовленостей в червні під час Головування Німеччини в ЄС».

Джерело: Європейська народна партія

Довідково: Демократичний Альянс з 1998 року є повноправним членом Молоді Європейської Народної Партії (Youth of the European People's Party (YEPP), яка є молодіжною організацією Європейської Народної партії і об’єднує понад 48 правоцентристських молодіжних політичних організацій з понад 35 країн Європи, сумарна кількість членів яких переважає 1 мільйон.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс