Лідери Демократичного Альянсу з робочим візитом відвідали Миколаїв

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

18 січня Голова Демократичного Альянсу Василь Гацько та член Правління організації, відповідальний з роботу з місцевими осередками ДемАльянсу Андрій Сидоренко у межах свого візиту до Миколаєва провели ряд зустрічей з представниками місцевої влади та бізнесу, з якими обговорили питання молодіжної політики області та перспективи співробітництва по ряду молодіжних проектів.

Зокрема, керівництво ДемАльянсу провело зустріч з начальником відділу у справах молоді Миколаївської обласної державної адміністрації Віталієм Бойченком, під час якої Голова Демократичного Альянсу поінформував про плани організації щодо роботи з молоддю області, дізнався про ситуацію з розвитком громадського руху в її районах. Також, було обговорено питання фінансування молодіжних організацій регіону.

Під час зустрічі з директором благодійного фонду «Центр соціальних програм компанії «Русал», заступником Молодіжної колегії Миколаївської обласної державної адміністрації Дмитром Мурашком лідери Демократичного Альянсу обговорили можливе співробітництво по ряду проектів організації.

«Ми провели ряд зустрічей, ознайомилися з реалізацією молодіжної політики в області, побачили ряд проблем, які потребують вирішення. В 2008 році Демократичний Альянс обов’язково підсилить свою роботу в усіх областях країни і зокрема в Миколаївській області», - прокоментував візит до Миколаєва Голова організації Василь Гацько.

Також, лідери організації взяли участь у звітно-виборчій конференції Миколаївського обласного осередку Демократичного Альянсу.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс