МЗС відзначило роботу Демократичного Альянсу

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Сьогодні Міністерством закордонних справ України за активну участь у підготовці інформаційних проектів МЗС про НАТО, значний внесок у проведенні роз'яснювальної роботи щодо співробітництва України з Альянсом та з нагоди відзначення 10-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Північноатлантичним Альянсом було оголошено подяку Голові ВМГО Демократичний Альянс.

Нагадаємо, що Демократичний Альянс тривалий час здійснює інформаційно-просвітницьку роботу щодо євроатлантичної інтеграції України. Так, наприклад, вже три роки поспіль в різних регіонах країни триває проект «Молодь на шляху до Європи», який в тому числі висвітлює аспекти євроатлантичної інтеграції України.

Також, варто відзначити, що Інститутом ДемАльянсу ім. Р. Шумана нещодавно було розроблено і запропоновано на обговорення громадськості Проект Концепції державної програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки та Проект Державної програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки.

«Приємно, що робота Демократичного Альянсу в цій галузі була відзначена Міністерством закордонних справ України. Зі свого боку хочу зазначити, що успіхи ДемАльянсу у напрямку євроатлантичної інтеграції України є результатом злагодженої роботи команди ідейних і сильних людей. Особливо, хочу відзначити зусилля і роботу в цій сфері керівника проекту «Молодь на шляху до Європи» Анатолія Короля та Директора Інституту ДемАльянсу ім. Р. Шумана Віктора Андрусіва», - підсумував Голова ВМГО Демократичний Альянс Василь Гацько.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс