Миколаївський обласний осередок ДемАльянсу оновлено

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

«18 січня 2008 року було знаковою подією для міста Миколаєва…», – писатимуть майбутні підручники з історії України. Адже цього дня в Миколаєві було поновлено роботу обласного осередку «Демократичний Альянс» і проведено конференцію.

Випускники Школи молодого лідера «Почни з себе – зміни країну» склали ініціативну групу зі створення організації та склали основне її ядро. Під час гарячих обговорень та дискусій на конференції, були обрані керівні органи осередку. Головою Миколаївського обласного осередку було обрано Ігоря Степанця, а Головою Секретаріату Інну Ресляр. Увесь інший потужний актив осередку увійшов до складу Правління (І.Авраменко, О.Волкова, Д.Каратеєв, Ан.нет Литвиненко, І.Шаповалов), Секретаріату (В. Грамматик, В. Древус, О. Олешко та О. Тимошенко), КРК (Г. Міщенко) та двох членів: Оля Коцюруба та Ганна Чернишова. І таким чином, змінювати суспільне життя ми почали у кількості аж 14 осіб, але це тільки початок…

Увесь осередок дуже радий був бачити в присутності Почесних гостей конференції – Голову ВМГО «Демократичний Альянс» Василя Гацька та відповідального за роботу з осередками, члена Правління ВМГО «Демократичний Альянс» Андрія Сидоренка. Вони привітали нас зі створенням осередку, побажали успіхів у діяльності, надихнули на продуктивну роботу та дали цінні поради.

Потім, після усіх ділових моментів, ми довго та дружньо шукали місце для обговорення вже в неформальній обстановці нашої діяльності та просто відпочити, поговорити з такими вже близькими один одному людьми та посмакувати вільним часом… Як не дивно, але ми знайшли доволі цікавий бар…але не буду, а то буде вважатися рекламою… :)

Нова команда МОО складається з креативних та різносторонніх особистостей, які підходять до вирішення поставлених задач та проблем з неймовірною відповідальністю та максимальними зусиллями, ми завжди будемо намагатися знайти нестандартне та корисне розв’язання питання. Ми впевненні, що з реалізацією Плану діяльності нашого осередку ми зможемо змінити та покращити долю нашого міста, регіону та України.

Майбутнє за ДемАльянсівцями !!!

Голова МОО ВМГО «Демократичний Альянс»,

Ігор Степанець


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс