Перейти до вмісту

Ми – випускники „Школи молодого лідера”!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Саме про це можуть сьогодні заявити 12 хлопців та дівчат, що стали учасниками фінального забігу семінару „Ти – молодий лідер!”. Ініціаторами та організаторами семінару були учасники Луганської обласної філії громадської організації "Християнсько-демократична молодь України" ("ХДМУ"). Зокрема в організації семінару брали участь студенти старших курсів Східноукраїнського національного університету імені В. Даля, одні з найактивніших учасників студентського самоврядування – Катерина Михайловська, Наталія Недопьокіна, Світлана Муляр, Оксана Волочій, Інна Уставицька, Максим Оторвін, Антон Пупинін, Людмила Петрухан, Анастасія Гетьманська, Станіслав Степченко на чолі з Зоєю Буйницкою. Вони допомагали нам, учасникам, не тільки усвідомити себе лідерами та виявити в собі необхідні якості, але й потоваришувати один з одним.

Нагадаю семінар проходив в три тури. (Інформацію про попередні тури шукайте в огляді новин). 24 лютого відбувся третій заключний тур семінару. Суботнього ранку 12 учасників, кращі з кращих, які успішно подолали попередні тури, знов зустрілися в СШ №57 м. Луганська, де, до речі, семінар і тривав від одного тура до іншого. Це були Людмила Петрухан, Максим Оторвін, Ганна Великоцька, Андрій Петров, Євгенія Мустафіна, Ольга Мурашкіна, Катерина Покришка, Вікторія Демидова, Ольга Москалюк, Павло Бондаренко, Юлія Несвіт, Олексій Бєсклєтко. Перед цим учасники успішно виконали домашнє завдання, де вони мали подати свої роздуми про патріотизм та образ ідеального патріота України, який щось може зробити для своєї Батьківщини.

Третій тур, по суті, являв собою одну велику гру, гру у ВИБОРИ. Тут від учасників вимагалося використати всі свої знання, отримані раніше, усі вміння, усі лідерські якості, яких вони набули за життя та за участі в семінарі.

У грі брали участь три команди. Кожна з них мала стати справжньою командою та показати дійсну командну роботу, де кожному учаснику повинна була відводитися певна роль.

По-перше, команди, представляючи одного з трьох кандидатів, мали розробити цікаву ПРЕЗЕНТАЦІЮ передвиборчої програми кандидата в мери міста настільки, щоб не опинитися на лаві програвших за голосами виборців, у ролі яких виступали організатори семінару. За підсумками презентації передвиборчої програми представники однієї з команд вибували з гри і ставали лише споглядачами.

По-друге, дві команди з високим „рейтингом” довіри у виборців мали успішно пройти другий тур виборів – ДЕБАТИ. Це був палкий обмін думками, компрометуючими питаннями та змістовними відповідями представників команд-опонентів. Але, як і у кожній грі, на цих ВИБОРАХ були свої переможці, які виявилися більш підкованими в різних питаннях, виборчих технологіях тощо.

По-третє, кожна з команд під час прес-конференції мала розповісти про особливості своєї тактики у передвиборчій боротьбі, позитивні та негативні моменти. Перед командою переможців була ще одна задача – якомога об’єктивно оцінити, чому саме вони перемогли, а не хтось інший.

Та взагалі це був цінний досвід, який, можливо, ще стане у пригоді всім учасникам.

Важко було розставатися зі „Школою”, а ще важче – із її учасниками. За цей час усі ми дуже потоваришували. Кожен з нас обіцяв не забувати один одного, спілкуватися і надалі. Я гадаю, це були не пусті обіцянки. Та час покаже, що правда, а що ні. А поки що всі ми, учасники третього, заключного туру „Школи молодого лідера” – „Ти – молодий лідер!”, отримали диплом з відзнакою про закінчення „Школи”. Сподіваюся, що кожен з нас зуміє правильно скористатися набутими тут знаннями. Сподіваюся і вірю в це.

Олексій БЄСКЛЄТКО, випускник „Школи молодого лідера” ХДМУ,

студент 4-го курсу спеціальності „Журналістика”, e-mail: alexjour@rambler.ru

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ