Міжнародний Секретар ДемАльянсу провів зустріч з президентом EDS

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

На минулому тижні у Страсбурзі відбулась робоча зустріч Анатолія Короля та Анни Філіпа Джанін. Під час зустріч міжнародний секретар Демократичного Альянсу та голова провідної європейської студентської платформи Європи обговорили ряд питань, щодо сучасних проблем молоді в ЄС та за його межами, впливу молодіжного руху на політичні процеси в Європі, поглиблення співпраці між європейськими молодіжними організаціями, та розширення міжнародного представництва країн Східної Європи в загальноєвропейських молодіжних організаціях.

Пані Філіпа Джанін розповіла голові зовнішньополітичного підрозділу ДемАльянсу про основні пріоритети у діяльності EDS, їх плани на 2008 рік та рівень представництва України в цій організації.

В свою чергу Анатолій Король високо оцінив досягнення EDS у сфері налагодження ефективної співпраці між студентськими організаціями Європи, розповів про діяльність ДемАльянсу у студентському середовищі України та про міжнародну діяльність організації. За словами Анатолія Короля «ДемАльянс як молодіжна організація, має в числі своїх членів переважно студентів, що мають активну громадську позицію, а отже займаються питаннями студентського самоврядування, очолюють профспілки, виступають з раціональними ініціативами вирішення студентських проблем. Тому, безперечно, Демократичний Альянс зацікавлений в розширенні можливостей обміну досвідом у питаннях вирішенні проблем студентської молоді з іншими організаціями Європи – таку можливість забезпечує співробітництво з EDS”. Пані Філіпа Джанін висловила сподівання на поглиблення співпраці між EDS та ДемАльянсом та запросила представників цієї організації прийняти участь у наступному семінарі EDS, що пройде в Будапешті наприкінці лютого.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс