Міжнародні муніципальні слухання 2007 у м. Комсомольську

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Уявіть собі величезну компанію активних, енергійних, амбітних молодих людей з усієї Європи, що зібрались у гарному м.Комсомольську на Дніпрі. Саме так виглядали "Міжнародні муніципальні слухання 2007", які проходили з 5 по 7 липня 2007 року.

Дніпропетровська делегація складалась з 5 представників, серед яких були члени ДОО ВМГО "ДемАльянс" Курдаченко Ліна, Івлева Олександра та Красюков Максим.

На МММС були представники з 13 країн Європи, а також Канади та США.

Час минув так швидко, що ми навіть здивувались: тільки встигли один з одним познайомитись та поспілкуватись, як МММС-2007 закінчились.

6.07.2007 118 учасників працювали у 8 комітетах, таких як:

- "Участь молоді у процесі прийняття рішень на місцевому та регіональному рівні";

- "Освіта молоді, її інтелектуальний і духовний розвиток, підтримка талановитої та обдарованої молоді";

- "Висвітлення в ЗМІ участі молоді в громадському житті на місцевому та регіональному рівні";

- "Студенське самоврядування - демократичний шлях вирішення проблем студентської молоді" та інші".

У першій половині дня кожним з комітетів були розроблені проекти, презентації котрих відбулись ввечері. Також, учасники МММС готувались до вуличної акції в межах європейської кампанії "Всі рівні - всі різні", та працювали над моделлю МММС-2008.

Таким чином, 6.07.2007 о 20.00 на вулицях міста відбулися 8 акцій з залучення громадян та ЗМІ, а о 21.00 були підведені підсумки дня.

7.07.2007 на урочистому закритті МММС-2007 Руслан Клименко (голова Молодіжного депутатського клубу м.Комсомольська) презентував ВГО "Ти - європеєць", а також проект з однойменною назвою.

Завершення МММС-2007 стали вибори членів координаційної ради, яка включила в себе по одному представнику від кожного комітету, щоб впродовж 2007-2008 навчального року розробити якомога найкращу модель проведення МММС-2008. До координаційної ради були обрані Олександра Івлева та Максим Красюков. Вітаємо!

Всі учасники від'їхали додому з величезною кількістю нових знань у підготовці вуличних акцій та написанню малобюджетних проектів, а також з величезною кількістю приємних вражень та нових друзів з інших міст та країн.

Член правління ДОО ВМГО "ДемАльянс" Л.А.Курдаченко

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс