Перейти до вмісту

Набір учасників проекту «Молодь на шляху до Європи" стартував

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

…Якщо Ви читаєте це оголошення - доля вже подарувала Вам шанс стати учасником проекту "Молодь на шляху до Європи!", який спільно із Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, Посольством Словацької Республіки в Україні, Департаментом НАТО Міністерства закордонних справ України, Комітетом з питань європейської інтеграції Верховної Ради України та іншими партнерами третій рік поспіль реалізовує Демократичний Альянс. Цього разу проект проходитиме у Вінницькій, Запорізькій та Кіровоградській областях.

Ми прагнемо до об’єктивності у питаннях – коли та навіщо? І чи варто взагалі спрямовувати вектор інтеграційної політики України у бік європейських та євроатлантичних структур.

Ми бажаємо неупередженої, обширної та вичерпної інформацій про діяльність ЄС, НАТО та перспективи України у цих організаціях.

Ми жадаємо відвертих, жорстких та переконливих аргументів «За» і «Проти» європейської інтеграції України.

Ми хочемо бачити свій шлях перш ніж обрати його напрямок.

Якщо вам не байдужа доля Держави, якщо ви прагнете до нових знань, цікавих знайомств та позитивних вражень – не втрачайте свій шанс – заповнюйте анкету та надсилайте її нам. Незабаром ви втішатимете тих, хто так і не зібрався це зробити.

Проект передбачає серію захоплюючих семінарів у кожному із зазначених регіонів, що розпочнуться в середині жовтня та триватимуть до грудня місяця цього року. Найактивніші учасники з кожної області матимуть можливість у грудні прийняти участь у міжнародній молодіжній конференції з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у м. Києві.

Ваша участь у семінарах може бути лише початком нової сфери вашої діяльності, наповненої цікавим спілкуванням, подорожами за кордон та широкими політичними перспективами.

Вхідний квиток до світу нових знань та можливостей качайте тут.

Прийом анкет триватиме до 05 жовтня.

Детальна інформація про проект на нашому сайті у розділі Європейська Інтеграція

Не вагайтесь звертатись із питаннями до керівника проекту Анатолія Короля за телефоном +380632490288.

Після заповнення, надсилайте анкету за адресою: int@cdyu.org.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс