Набір учасників проекту «Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!" розпочався!!!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Третій рік поспіль активна, цілеспрямована та впевнена у собі молодь має можливість позмагатись за участь у проекті «Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!".

Проект, який реалізовується спільно з Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту і закордонними партнерами Демократичного Альянсу, вже охопив та об’єднав між собою найактивнішу молодь Дніпропетровщини, Запоріжжя, Луганщини, Одещини, Харківщини та Черкащини, а сьогодні - продовжує розширювати свою географію. Цього року проект «Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!" реалізовуватиметься для молоді Житомирської, Миколаївської та Чернігівської областей!!!

Головною метою проекту є сприяння розвиткові лідерських якостей української молоді в контексті підготовки відповідальної, ціннісно- та патріотично-орієнтованої громадської-політичної еліти України.

До участі у проекті будуть відібрані представники зазначених регіонів з високим потенціалом лідерських здібностей, бажанням вдосконалювати себе, нести і поширювати свої знання та навички серед молоді регіону.

Програма навчання включає комплекс заходів що поєднують теоретичні знання з їх практичною реалізацією в тренінговій формі та, що найважливіше, перевірці їх в реальних життєвих ситуаціях!!!

Навчання складатиметься з серії дводенних семінарів, а найактивніші учасники з кожної області будуть відібрані на заключний семінар до міста Києва.

Всі випускники Школи отримають по її завершенню відповідні сертифікати.

Анкетування кандидатів на участь у проекті триватиме лише до 5 жовтня.

Детальну інформацію про проект Ви можете знайти на нашому сайті у розділі Школа лідерства http://www.cdyu.org/ukr/school.php або запитати у керівника проекту Андрія Сидоренко за телефоном +380675969392.

Аплікаційну форму можна скачати тут (http://www.cdyu.org/ukr/downloads/Anketa.doc). Після заповнення її необхідно надіслати за адресою: cdyu@bigmir.net

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс