Нас стає все більше!!! Пройшла установча конференція обласного осередку ДемАльянсу в Запоріжжі

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Демократичний Альянс» продовжує впевнено крокувати містами України об’єднуючи спільними ідеями та цілями найактивнішу цілеспрямовану молодь нашої держави. Все більше молодих людей долучаються до лав організації і прагнуть реалізувати себе в ролі активних громадських діячів, які незважаючи на свій молодий вік готові брати на себе відповідальність, вирішувати серйозні задачі та реально впливати на розв’язання ключових проблем сьогодення.

1 жовтня 2007 року у місті Запоріжжя відбулася установча конференція обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс». Так, за підсумками Конференції Головою Запорізького обласного осередку було обрано Тюпу Ганну, Головою КРК осередку - Могілатову Катерину, керівником секретаріату Губарь Каріну, членами Правління Залавську Каріну, Гудько Вікторію та Бондаренко Марину.

Окрім виборів керівних органів організації на Конференції було визначено ключові напрямки розвитку та взято курс на подальшу розбудову демократичного суспільства в Україні.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс