Наша сила – в єднанні! Пройшов другий семінар Школи молодого лідера в Миколаєві

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Вродлива і відкрита до всього прекрасного душа миколаївської молоді дочекалася другого семінару «Школи молодого лідера», який пройшов 17-18 листопада.

Цього разу семінар захопив учасників своєю емоційною відвертістю та закликом не допускати розбіжностей між словом і ділом.

Але особливу увагу керівники звернули на такі моральні виміри людського спілкування, як толерантність та повага. Цілком очевидно: для того, щоб повноцінно спілкуватися, люди перш за все повинні вміти співіснувати одне з одним, миритися з неминучими розбіжностями поглядів, стилів життя. Також неможливо й принизливо спілкуватися з тим, хто не поважає нас, не зважає на нашу людську гідність. Адже з повагою несумісні пригноблення, придушення свободи, приниження, брутальність. Повага базується на толерантності, рівності прав і свобод, орієнтує на довіру й уважне ставлення до людей, вимагає чуйності, доброзичливості, ввічливості. Проте не забуваємо й про самоповагу, бо поважати себе як неповторну індивідуальність – це обов’язок не тільки перед собою, ай перед іншими.

Сучасний світ страждає від несправедливості, а ще більше від втрати людяності і почуття братерства! Тому тепер учасникам є над чим глибоко задуматись...

Хотілося б ще згадати про творчий вечір, який «школяри» об’єднали зі святкуванням ДНЯ СТУДЕНТА. Це було неповторно! Відсутність офіційності, маскарадні костюми, дружні відверті розмови та весело-лірична атмосфера, яка змусила повністю відкритися шаленим емоціям. Вони не залишають нас ло сьогоднішнього дня.

Дякуємо «Школі молодого лідера» за те, що вона виховує сильну й талоновиту молодь України, незабуваючи при цьому дарувати незабутні миті їхнього шаленого життя!!!

Аннет Литвиненко

Довідка:

В межах проекту Демократичного Альянсу "Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!" у 2007 році буде проведено 9 дводенних семінарів у Житомирській, Миколаївській та Чернігівській областях та один підсумковий у місті Києві. В 2005-2006 роках у межах проекту було проведено 20 семінарів у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Одеській, Харківській, Черкаській областях та місті Києві.

Проект відбувається за підтримки Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту та Молодих Християнських Демократів Норвегії.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс