На шляху до змін

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

У Луганському обласному осередку ВМГО «Демократичний Альянс» 23 вересня сталася важлива подія. Цього дня тут відбулася звітно-виборча конференція, щоб затвердити новий склад керівних органів осередку.

До речі, на цей момент пройшло всього лише 10 місяців з дня минулої конференції, а за статутом, такий захід має відбуватися раз на рік. Проте, ця позачергова конференція Луганського обласного осередку відбулася під егідою змін у ВМГО «ДемАльянс». Як зазначив член Правління ВМГО «Демократичний Альянс» Андрій Сидоренко, ця подія є правильною ознакою росту осередку. А також у нас був приклад – З’їзд організації також було скликано позачергово для вирішення наболілих питань, зокрема і для зміни назви організації з «Християнсько-демократичної молоді України» на «Демократичний Альянс».

На жаль, Конференція ЛОО ВМГО «ДемАльянс» не мала такого розмаху як З’їзд організації. Не було в нас під рукою і приміщень європейських університетів :), проте наша Конференція під відкритим небом на свіжому повітрі була плідною за своїми результатами (це ми ділимось досвідом!).

Представляємо Вам наш новий склад Правління:

Голова ЛОО ВМГО «ДемАльянс» – Зоя Буйницька.

Голова секретаріату – Світлана Муляр.

Голова контрольно-ревізійної комісії – Оксана Волочій.

Члени правління – Катерина Михайловська (відповідальна за роботу з районами), Олексій Бєсклєтко (відповідальний за інформаційним напрям), Андрій Петров (відповідальний за питання фінансування осередку), Людмила Петрухан (відповідальна за розробку проектів).

Загалом, попрацювали плідно, зокрема намітили стратегічний план розвитку організації.

Про це читайте найближчим часом в інтерв’ю з «головуючими» Луганського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс».

Олексій БЄСКЛЄТКО,

прес-секретар ЛОО ВМГО «ДемАльянс»

e-mail: alexjour@rambler.ru

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс