На щорічну «Казочку про 15 гривень» від лікарів, студенти дадуть відповідь більш ніж сотнею свідчень про здирництво та заявою в прокуратуру

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

9 листопада о 13.00 молодіжна організація «Демократичний альянс», проведе під вікнами студентської поліклініки №12 (м. Одеса, Пастера, 56) театралізовану виставу під назвою «Казочка про 15 гривень – 2. Рік минув, а Ви ті ж самі!». Акція присвячена боротьбі зі здирництвом при проходженні студентами обов’язкового щорічного медичного огляду.

Рівно рік тому, 9 листопада, ми вже проводили подібну акцію. Практика показала – що совісті, збуреної протестами молоді, у лікарів вистачає не на довго. Тому студенти вже не підуть на перемовини з представниками закладів охорони здоров’я, а зроблять прес-конференцію під відкритим небом для журналістів. Ми представимо більше сотні свідчень студентів про факти здирництва в поліклініці. Після чого направимо три офіційних листа – вимоги: один в управління охорони здоров’я, разом з оригіналами свідчень, другий в міністерство охорони здоров’я і третій в прокуратуру, разом з копіями свідчень.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс