Перейти до вмісту

Ні – «шоколадним» обіцянкам! Ні – «рожевим окулярам»! Ні – нереально «солодкому» життю!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Такі лозунги можна було почути 1 вересня цього року в місті Луганськ на відкритті місячної акції під назвою «Молодь за…». Співорганізаторами акції виступили 7 луганських молодіжних організації. Не осторонь стоїть і Луганський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс». Від імені осередку активну участь в організації та проведенні акції бере Валентина Михайловська.

Під час акції члени сімох молодіжних організацій прагнуть проводити анкетування серед молоді, аби дізнатися рівень їхнього знання своїх прав, виявити бачення ними майбутнього, виявити ініціативних молодих людей із лідерськими задатками. Акція стартувала 1 вересня молодіжним концертом і дискотекою. Того дня на Театральній площі виступали різноманітні вокальні та танцювальні колективи Луганська. До речі, організатори не стали зупинятися на якомусь одному спрямуванні в музиці: лунали рок- і поп-музика, читався реп. Водночас луганські танцюристи показали справжній клас у виконанні сучасних естрадно-спортивних танцювальних композицій. У цей час глядачі отримували від організаторів невеличкі солодкі подарунки – цукерки. Невеличкий презент, проте це ж приємно! А за подарунок побільше треба було позмагатися в веселих конкурсах. Переміг – і отримуй цінний приз. А дискотека стала прекрасним завершенням вечора. І це був лише початок – основна частина акції ще попереду.

Аби дізнатися про особливості акції, спілкуюся з однією з співорганізаторок акції «Молодь за…» Валентиною Михайловською.

– Валю, чому ви вирішили провести таку акцію, ще й під такими лозунгами?

– Розумієте, сьогодні молоді та й узагалі всім людям багато чого обіцяють. Проте ніколи ці обіцянки не втілюються в життя. Отже і маємо ніби «солодке» життя. А насправді в нас бачать масу, навмисно натягують на нас «рожеві окуляри». Ми, представники активної, ініціативної молоді не можемо й не повинні терпіти такого знущання! Ми хочемо, щоб інші також це зрозуміли та почали хоч щось робити, аби змінити ситуацію на краще.

– А з яких причин ВМГО «ДемАльянс» приєднався до цієї акції?

– Ми підтримуємо будь-які ініціативи, що торкаються життя молоді, якщо, певно, вони не розбігаються з нашими принципами та цінностями. А також самі ініціюємо подібні заходи, зокрема як і цього разу. Луганський обласний осередок «ДемАльянсу» виступає як один із співорганізаторів акції «Молодь за…». Наше велике бажання, щоб молоді люди, немає значення 14, 20, 25 чи 35 років, дивились реально на світ речей і не довіряли безпричинно пустим обіцянкам.

– Скажіть, а місцева «доросла» влада вже якось відреагувала на ваш захід?

– Можновладці підтримали проведення такого заходу, але поки що ніяких оцінок не давали.

– Лозунг вашої акції – «Молодь за…». За що чи проти чого повинна бути молодь?

– Сьогодні маємо тенденцію, коли молоді люди кажуть: «Погано, все погано! Мені не хочеться так жити!». Але при цьому вони нічого не роблять для вирішення існуючих проблем, які вони бачать і розуміють. Час уже переходити до активних дій. Треба підтвердити реальними діями лозунги «Ні – «шоколадним» обіцянкам!», «Ні – «рожевим окулярам»!», «Ні – нереально «солодкому» життю!».


Олексій БЄСКЛЄТКО,

прес-секретар ЛОО ВМГО «ДемАльянс»

E-mail: alexjour@rambler.ru

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс