Одеський обласний осередок ХДМУ закликає всіх небайдужих відгукнутися на ініціативу фонду „Серце до серця”

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Зараз весна. Природа прокидається. На вулиці заливаються співами пташки. Але для декого весна така ж німа, як і інші пори року. Така ж німа, як все їх життя. Це люди, які народилися з вадами слуху.

22 квітня молодь Києва, Луганська, Одеси, Львова, Харкова, Запоріжжя – усіх обласних центрів України – вийде на вулиці своїх міст з однаковими скриньками та з однією ідеєю – зібрати гроші на обладнання для діагностики й лікування вад слуху у малюків.

На вулиці до Вас підійдуть волонтери, що запропонують віддати частину Ваших грошей на закупівлю обладнання для діагностування вад слуху немовлят ще на тому етапі, коли їх можна вилікувати. Не відмовляйте. Ваші гроші – це усміхнені обличчя дітей. Для Вас це клаптик паперу – для них це цілий океан звуків, це слова кохання і радісний сміх.

Обладнання, закуплене під час акції буде передане в одеські лікарні. На нього будуть наклеєні червоні серця – на знак того, що його придбали українці за покликом свого серця. На ньому безкоштовно будуть проходити діагностику слуху всі немовлята, які народжуються в Одесі. Хто знає, можливо, цей апарат допоможе саме Вашій дитині!

Вийдіть в цей день в центр міста. На Дерибасівській та на Приморському бульварі будуть стояти сцени, біля яких волонтери будуть збирати гроші.

Якщо у Вас є час – Ви також можете стати одним із волонтерів – і кожне усміхнене обличчя малюка буде Вам нагадувати, що Ви не дарма прожили цей день. Всі бажаючі зможуть отримати посвідчення волонтера та скриньку для збору грошей, заповнивши анкету і скинувши її на адресу cdyu_odesa@ukr.net

Або зателефонувавши за телефонами:

8 097 950 12 01

8 063 273 23 54

724 48 10

Або постукавши в аську 372 731 835

Олексій Чорний

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ