Одеський осередок «ДемАльянсу» став співорганізатором круглого столу «Молодь та ЗМІ: думки вголос»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Учасниками дискусії стало біля 80 представників ЗМІ, голови профільних управлінь міськради та облради, представники молодіжних організацій та студентських ЗМІ.

Проблема взаємодії ЗМІ та молоді привертає увагу як представників молодіжних організацій, так і провідних одеських видавництв і журналістів. На розгляд учасників круглого столу були представлені наступні питання:

1. взаємодія молодіжних організацій та ЗМІ Одеси;

2. молодіжна тематика в одеських ЗМІ;

3. студентська преса: рівень та перспективи.

По кожній з тематик представники молодіжних організацій виступили зі своїми пропозиціями та зауваженнями.

Голова одеського осередку «Демократичний альянс» Олексій Чорний розповів про недостатню взаємодію молодіжних організацій та ЗМІ. В наслідок чого мас-медіа дуже рідко інформують свою аудиторію про діяльність молодіжних організацій. Було запропоновано сформувати список представників ЗМІ, які готові стати ланкою, що буде зв’язувати молодіжні організації та кожний окремий засіб масової інформації.

Лідер молодіжної організації «SIFE» Ірина Тищенко виступила з пропозицією збільшити присутність молодіжної тематики в одеських ЗМІ. Представники телеканалів та періодичних видань не стали сперечатися з цією пропозицією і заявили, що з радістю стануть більше висвітлювати досягнення та проблеми молоді, якщо останні будуть писати грамотні прес-релізи.

Менш дискусійним стало питання студентської преси, оскільки всі учасники круглого столу погодились з необхідністю її існування. Презентація тенденцій розвитку студентської та молодіжної преси, яку зробив Сергій Лейвіков, редактор одеської молодіжної газети «А5», заявив, що з кожним роком в Одесі та Україні в цілому з’являється більше студентських та молодіжних газет. Їх кількість впливає і на якість – в умовах конкуренції молоді видавці прагнуть самовдосконалення.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс