Перейти до вмісту

Одеський осередок Демократичного Альянсу відсвяткував Новий Рік разом!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

В новорічну ніч, одеський осередок зібрався за одним святковим столом. Жартівлива пропозиція зібратися в костюмах перетворилася на справжню костюмовану вечірку і створила атмосферу справжньої казки. Де ще можна побачити міфічних персонажів та новорічних тваринок разом за одним столом? Лише в Одесі.

Смачні страви, шампанське і справжній одеський гумор. Конкурси і подарунки, ігри і жарти. Все було тут. Незабутнє свято в колі друзів – заряд енергії на цілий рік.

Близько двонадцятої годині, коли шампанське вже знайшло своє місце у бокалах, більш ніж двадцять стихлих “демальянсівців” скупчилися біля телевізору. І тільки-но Президент поздоровив країну зі святом, гамірлива молодь вибігла на вулицю, де небо вже розривали блискавки феєрверків. За блискавками пролунав грім – то ми озвались до міста гімном України та традиційним “Слава Україні!!! – Героям слава!!!”.

А коли ніч вже добігала кінця, а всі вже трохи притомилися – ми зіграли у гру, що називається “правда”! Особисто я грав в неї вперше, але мені дуже сподобалося. Цікава гра, здатна зблизити людей, хто знає – той зрозуміє!

Андрій Павленко


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс