Олександр Крисак: «Ні кроку назад, а тільки вперед!»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Саме такий життєвий принцип Олександра Крисака, одного з активістів Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс». Нещодавно саме він дав імпульс до створення в Лисичанську Луганської області міського осередку ВМГО «ДемАльянс» – відділення Луганського обласного осередку. Саме Олександр по праву і очолить Лисичанський міський осередок ЛОО ВМГО «ДемАльянс». До речі, 13 листопада Олександра було нагороджено грамотою за значний внесок у розвиток молодіжного руху та активну участь в суспільному житті міста від Лисичанської міської ради та Лисичанського міськвиконкому з нагоди Всесвітнього дня молоді.

Олександр Крисак намагається відповідати всім тим вимогам, які життя пред’являє до сучасного молодого покоління, а вони як відомо суттєво високі. Він активний, небайдужий до проблем молоді, комунікабельний, відповідальний. Він націлений на подальше зростання і самовдосконалення.

Сьогодні Олександр є студентом Рубіжанського інституту хімічних технологій та одночасно працює на нафтопереробному заводі. Окрім роботи та навчання, він другий рік поспіль займається суспільною діяльністю.

Сьогодні Олександр займається реєстрацією нового міського осередку молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс». З моменту вступу у червні цього року до ЛОО ВМГО «ДемАльянс» він проявив себе як людина ініціативна ті відповідальна. Зокрема О. Крисак брав активну участь у роботі експериментальної школи журналістики та аналітики, що працювала в Луганську в вересні – жовтні 2007 року. Як й іншим її слухачам, Олександрові вдалося отримати навички написання новин, прес-релізів, експрес-анонсів тощо.

На думку О. Крисака, сьогодні молодь має багато проблем, пов’язаних з отриманням житла, навчанням, оздоровленням і відпочинком і т. п. Ці проблеми чекають свого вирішення. Саме до цього і вирішив долучитися найближчим часом Сашко, саме тому він створює сьогодні в Лисичанську громадську організацію.

Напередодні Міжнародного дня студента Олександр Крисак бажає всій молоді Лисичанська та України, зокрема студентству, не замикатися в собі, а розвивати свої таланти, бути сміливішими і не мовчати про проблеми. Слід діяти!

Прес-центр Луганського обласного осередку

Всеукраїнської молодіжної громадської організації

«Демократичний Альянс»

м. т. 8(050)189-87-98 mail: lugansk.da@gmail.com

Підготував: Олексій БЄСКЛЄТКО, прес-секретар

mail: alexjour@rambler.ru, lugansk.da@gmail.com

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс